OrcaScore
20

Middenvelder

Christos Zafeiris

  • PAOK
  • Greece
  • 23 jaar
  • 172 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
910 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,55
Leeftijd23
Geboortedatum23 feb 2003
Lengte172 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€11,7M
Contract tot31 dec 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten653
Rating6,55
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)8 (2)
Passes · nauwkeurigheid324 · 80%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen12 / 14
Gewonnen duels34 / 80
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,65 / 0,32
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten435
Balverlies94
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels26
Clearances8
Balveroveringen23
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt18
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)67,84
Topsnelheid (km/u)34,54
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten257
Rating6,55
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid115 · 86%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen9 / 3
Gewonnen duels15 / 34
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,05 / 0,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten161
Balverlies31
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels12
Clearances6
Balveroveringen6
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)32,38
Topsnelheid (km/u)31,94
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating7,05
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval49
Techniek48
Tactiek44
Verdediging46
Creativiteit51

Nationaal elftal

  • Greece21 caps · 0 goals · debuut sep 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Olympiacos FC – PAOK – – –
1 nov 2026 PAOK – Asteras Aktor 2–1 68' 6.7
28 okt 2026 PAOK – AEK Athens 3–1 26' 7.3
25 okt 2026 OFI Crete – PAOK 2–1 90' 6.2
18 okt 2026 PAOK – POT Iraklis 2–1 90' 6.8
12 okt 2026 PAOK – PS Kalamata 1–3 90' 6.4
4 okt 2026 Greece – Germany 0–0 90' 6.5
1 okt 2026 Greece – Netherlands 2–2 19' 6.3
27 sep 2026 Germany – Greece 0–1 59' 6.4
24 sep 2026 Serbia – Greece 1–2 89' 7.0
20 sep 2026 GFS Panetolikos – PAOK 1–3 86' 6.9
16 sep 2026 APS Atromitos Athinon – PAOK 0–1 35' 6.8
13 sep 2026 PAOK – Aris Thessaloniki 2–0 64' 7.0
6 sep 2026 Panathinaikos FC – PAOK 3–1 75' 6.8
2 sep 2026 PAOK – OFI Crete 0–0 – –

Carrière en transfers

4 clubs · 8 transfers · totale transfersom 13.1M €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Transfer 10.5M €
  4. Transfer 2.6M €
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Gratis transfer
  8. Vålerenga Yth. Naar: Grorud
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating6,72
Rating laatste wedstrijd6,71 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,72 dec 2025 mei 2026 nov 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 7,3 6,2 6,8 6,4 6,5 6,3 6,4 7,0 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Stoiximan Super League PAOK 8 (8) 653 0 0 6,55
2026 UEFA Nations League Greece 4 (3) 257 0 0 6,55
2026 Superbet Greek Cup PAOK – – 0 – 7,05

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder middenvelders (227 spelers)

Vergelijken
50 xA 8 Sleutelpasses 28 Voltooide passes 10 Passnauwkeurigheid 27 Progressieve balvoeringen 11 Succesvolle dribbels 10 Tackles + onderscheppingen 53 Rating 21

6 wedstrijden · 449 min

Christos Zafeiris: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,03
8
Sleutelpasses / 90 min 0,80
28
Voltooide passes / 90 min 21,0
10
Passnauwkeurigheid 80,8%
27
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
11
Succesvolle dribbels / 90 min 0,20
10
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,61
53
Rating 6,63
21

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?