OrcaScore
4

Verdediger

Christopher Cupps

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
24
2.086 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,09
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,02
Leeftijd18
Geboortedatum26 mei 2008
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€110K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 6
Minuten496
Rating6,38
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid283 · 84%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels47 / 70
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels21
Clearances40
Balveroveringen74
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten360
Rating7,48
Doelpunten / Assists1 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Gedetailleerde statistieken
Kopgoals0
Clean sheets3
Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 15
Minuten1.230
Rating7,16
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)8 (1)
Passes · nauwkeurigheid1.021 · 87%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen24 / 16
Gewonnen duels57 / 89
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,33 / 0,11
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes71
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten1.202
Balverlies147
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels25
Gewonnen grondduels32
Clearances79
Balveroveringen41
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt10
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)99,92
Topsnelheid (km/u)33,79

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval33
Techniek45
Tactiek54
Verdediging71
Creativiteit37

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Partick Thistle – Greenock Morton 2–3 – –
10 okt 2026 Arbroath – Greenock Morton 1–2 27' 4.3
25 sep 2026 Inverness Caledonian Thistle – Greenock Morton 2–0 90' 7.8
19 sep 2026 Greenock Morton – Dunfermline Athletic 0–1 90' 6.8
11 sep 2026 Greenock Morton – Livingston 1–4 90' 6.2
5 sep 2026 Queen's Park FC – Greenock Morton 2–1 90' 6.7
29 aug 2026 Ayr United – Greenock Morton 1–1 90' 6.5
18 aug 2026 Atlanta United 2 – Chicago Fire FC II 2–1 60' 7.2
17 aug 2026 Chicago Fire – Portland Timbers 2–1 – –
14 aug 2026 Cruz Azul – Chicago Fire 1–2 – –
10 aug 2026 Chicago Fire – Santos 3–1 – –
7 aug 2026 Chicago Fire – Club Necaxa 2–0 – –
5 aug 2026 USA U20 – Guatemala U20 3–1 90' 6.7
1 aug 2026 USA U20 – Cuba U20 5–0 90' 8.0
29 jul 2026 El Salvador U20 – USA U20 0–3 90' 7.8

Carrière en transfers

2 clubs · 3 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Fire Academy Naar: Chicago
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 24 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating7,01
Rating laatste wedstrijd4,310 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
4 5 6 7 8 9 7,01 nov 2025 jun 2026 okt 2026 4,3

Laatste 10 wedstrijden

4,3 7,8 6,8 6,2 6,7 6,5 7,2 6,7 8,0 7,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Next Pro Chicago Fire FC II 14 (15) 1.230 0 1 7,16
2026 Scottish Championship Greenock Morton 6 (6) 496 0 0 6,38
2026 U20 CONCACAF Championship USA U20 4 (4) 360 1 – 7,48

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Scottish Championship 2026 · percentiel onder verdedigers (40 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 33 Onderscheppingen 96 Clearances 83 Gewonnen luchtduels 71 Gewonnen duels 89 Passnauwkeurigheid 76 Progressieve balvoeringen 50 Rating 45

5 wedstrijden · 450 min

Christopher Cupps: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,00
33
Onderscheppingen / 90 min 3,20
96
Clearances / 90 min 7,60
83
Gewonnen luchtduels / 90 min 4,00
71
Gewonnen duels 71,2%
89
Passnauwkeurigheid 83,9%
76
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,80
45

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?