OrcaScore
3

Verdediger

Chris Gloster

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
32
2.630 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,10
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,70
Leeftijd26
Geboortedatum28 jul 2000
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€275K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen30 / 29
Minuten2.511
Rating6,71
Doelpunten / Assists0 / 3
Schoten (op doel)9 (4)
Passes · nauwkeurigheid1.189 · 85%
Kansen gecreëerd16
Tackles / Onderscheppingen41 / 23
Gewonnen duels95 / 179
Succesvolle dribbels14
Gele kaarten / Rode kaarten7 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,34 / 0,89
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes44
Nauwkeurige voorzetten10
Balcontacten1.735
Balverlies317
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels26
Gewonnen grondduels69
Clearances64
Balveroveringen87
Fouten ondervonden16
Fouten gemaakt21
Buitenspel5
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden2
Team van de week0
Clean sheets8
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)152,62
Topsnelheid (km/u)35,72
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten119
Rating6,55
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid54 · 89%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels2 / 4
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten72
Balverlies7
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances4
Balveroveringen6
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval36
Techniek43
Tactiek39
Verdediging58
Creativiteit40

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
25 okt 2026 El Paso Locomotive FC – New Mexico United 0–1 90' 7.3
18 okt 2026 San Antonio FC – New Mexico United 1–0 64' 6.7
11 okt 2026 New Mexico United – Monterey Bay FC 3–1 80' 7.2
5 okt 2026 New Mexico United – Phoenix Rising FC 2–1 90' 6.4
1 okt 2026 FC Tulsa – New Mexico United 1–0 90' 6.6
27 sep 2026 New Mexico United – Sacramento Republic FC 2–3 90' 6.2
20 sep 2026 Colorado Springs Switchbacks FC – New Mexico United 0–0 90' 6.9
17 sep 2026 Birmingham Legion – New Mexico United 4–4 73' 7.2
12 sep 2026 New Mexico United – Indy Eleven 2–2 90' 6.2
6 sep 2026 Las Vegas Lights – New Mexico United 1–2 90' 6.6
30 aug 2026 New Mexico United – San Antonio FC 1–2 90' 6.3
27 aug 2026 New Mexico United – Lexington SC 2–1 67' 6.7
23 aug 2026 Loudoun United FC – New Mexico United 0–0 90' 7.1
16 aug 2026 New Mexico United – FC Tulsa 1–0 89' 7.2
9 aug 2026 Monterey Bay FC – New Mexico United 2–5 63' 6.8

Carrière en transfers

7 clubs · 9 transfers · totale transfersom 300k €
  1. MLS Pool Naar: New Mexico United
    Gratis transfer
  2. Atlanta United II Naar: MLS Pool
    Terug van verhuur
  3. MLS Pool Naar: Atlanta United II
    Verhuur
  4. NY City Naar: MLS Pool
    Gratis transfer
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Gratis transfer
  8. Transfer 300k €
  9. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,70
Rating laatste wedstrijd7,325 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,70 mrt 2026 jul 2026 okt 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 6,7 7,2 6,4 6,6 6,2 6,9 7,2 6,2 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 USL Championship New Mexico United 30 (29) 2.511 0 3 6,71
2026 US Open Cup New Mexico United 2 (1) 119 0 0 6,55

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

USL Championship 2026 · percentiel onder verdedigers (119 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 23 Onderscheppingen 33 Clearances 8 Gewonnen luchtduels 21 Gewonnen duels 9 Passnauwkeurigheid 73 Progressieve balvoeringen 41 Rating 26

10 wedstrijden · 866 min

Chris Gloster: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,83
23
Onderscheppingen / 90 min 0,83
33
Clearances / 90 min 1,35
8
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,83
21
Gewonnen duels 42,1%
9
Passnauwkeurigheid 86,0%
73
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,62
41
Rating 6,62
26

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?