OrcaScore
18

Verdediger

Cher Deng

  • Perth Glory
  • Australia
  • 21 jaar
  • 194 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
27
2.494 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,22
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
7,39
Leeftijd21
Geboortedatum30 jun 2005
Lengte194 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€48K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating7,20
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid170 · 81%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen3 / 4
Gewonnen duels20 / 27
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,16 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten217
Balverlies36
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels7
Clearances27
Balveroveringen13
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)27,38
Topsnelheid (km/u)32,71
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten274
Rating7,60
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)8 (2)
Passes · nauwkeurigheid195 · 79%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen3 / 4
Gewonnen duels27 / 37
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage12%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten259
Balverlies46
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels20
Gewonnen grondduels7
Clearances30
Balveroveringen27
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen21 / 21
Minuten1.950
Rating7,39
Doelpunten / Assists2 / 3
Schoten (op doel)18 (10)
Passes · nauwkeurigheid1.391 · 89%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels275 / 409
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage11%
Nauwkeurige lange passes47
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels128
Clearances77
Balveroveringen379
Fouten ondervonden14
Fouten gemaakt20
Buitenspel1
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval36
Techniek44
Tactiek48
Verdediging61
Creativiteit39

Kenmerken

Sterke punten

162510

Zwakke punten

17

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Perth Glory – Adelaide United 4–0 90' 7.6
23 okt 2026 Brisbane Roar – Perth Glory 2–1 90' 6.7
17 okt 2026 Macarthur FC – Perth Glory 2–1 90' 7.3
25 aug 2026 Lions FC – North Sunshine Eagles SC 4–0 69' 8.1
11 aug 2026 Lions FC – Melbourne City 2–0 90' 7.1
7 aug 2026 Lions FC – Brisbane Roar Youth 4–2 90' 6.9
1 aug 2026 Lions FC – Peninsula Power 1–0 90' 8.0
21 jul 2026 Lions FC – Perth Glory 5–3 115' 7.6
18 jul 2026 Gold Coast United – Lions FC 0–1 90' 7.4
12 jul 2026 Lions FC – Eastern Suburbs 1–0 90' 8.2
4 jul 2026 Lions FC – Olympic FC 2–0 87' 7.5
28 jun 2026 Lions FC – Wynnum Wolves FC 6–2 90' 8.2
21 jun 2026 Lions FC – Rochedale Rovers 2–1 90' 7.4
6 jun 2026 Brisbane City – Lions FC 0–4 90' 8.3
31 mei 2026 Magic United TFA – Lions FC 3–5 81' 6.7

Carrière en transfers

4 clubs · 4 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Zonder club Naar: Lions
    Transfer
  3. Balestier Khalsa Naar: Zonder club
    Transfer
  4. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)27
Gemiddelde rating7,39
Rating laatste wedstrijd7,61 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 7,39 feb 2026 jun 2026 nov 2026 7,6

Laatste 10 wedstrijden

7,6 6,7 7,3 8,1 7,1 6,9 8,0 7,6 7,4 8,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 NPL Queensland Lions FC 21 (21) 1.950 2 3 7,39
2026 Australia Cup Lions FC 3 (3) 274 1 0 7,60
2026 A-League Men Perth Glory 3 (3) 270 0 0 7,20

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

NPL New South Wales 2024 · percentiel onder verdedigers (120 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 12 Onderscheppingen 94 Clearances 74 Gewonnen luchtduels 100 Gewonnen duels 96 Passnauwkeurigheid 75 Progressieve balvoeringen 50 Rating 53

24 wedstrijden · 1.736 min

Cher Deng: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,05
12
Onderscheppingen / 90 min 3,16
94
Clearances / 90 min 3,21
74
Gewonnen luchtduels / 90 min 5,13
100
Gewonnen duels 49,0%
96
Passnauwkeurigheid 86,0%
75
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,73
53

Hoe berekenen we dit?