OrcaScore
19

Middenvelder

César Pinares

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
24
1.725 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,26
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,00
Leeftijd35
Geboortedatum23 mei 1991
Lengte176 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€230K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen18 / 17
Minuten1.363
Rating6,98
Doelpunten / Assists4 / 1
Schoten (op doel)19 (7)
Passes · nauwkeurigheid619 · 81%
Kansen gecreëerd20
Tackles / Onderscheppingen16 / 15
Gewonnen duels56 / 116
Succesvolle dribbels14
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)3 / 0
Expected goals \/ assists0,12 / 0,77
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage21%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes32
Nauwkeurige voorzetten10
Balcontacten871
Balverlies202
Bal afgepakt11
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels48
Clearances24
Balveroveringen79
Fouten ondervonden18
Fouten gemaakt14
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)135,78
Topsnelheid (km/u)33,78
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten193
Rating7,13
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten169
Rating–
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval54
Techniek58
Tactiek44
Verdediging43
Creativiteit57

Kenmerken

Sterke punten

7

Zwakke punten

18

Nationaal elftal

  • Chile18 caps · 1 goals · debuut jan 2017

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
29 okt 2026 Universidad Católica – Audax Italiano 1–1 72' 7.0
24 okt 2026 Audax Italiano – Huachipato 1–1 73' 7.0
26 sep 2026 Colo-Colo – Audax Italiano 1–0 90' 6.5
23 sep 2026 Audax Italiano – Colo-Colo 0–0 44' 6.7
14 sep 2026 Audax Italiano – O'Higgins 1–0 90' 7.3
5 sep 2026 Deportes Concepción – Audax Italiano 0–1 90' 8.0
31 aug 2026 Colo-Colo – Audax Italiano 5–1 73' 6.7
22 aug 2026 Audax Italiano – Unión La Calera 0–0 76' 6.4
16 aug 2026 Everton de Viña del Mar – Audax Italiano 1–1 90' 7.0
11 aug 2026 Audax Italiano – Ñublense 2–2 90' 7.8
1 aug 2026 Universidad de Concepción – Audax Italiano 0–1 90' 7.2
27 jul 2026 Audax Italiano – Universidad de Chile 1–2 69' 7.2
11 jul 2026 Deportes Magallanes – Audax Italiano 0–1 35' –
12 apr 2026 Palestino – Deportes Limache 1–0 69' 7.0
4 apr 2026 Deportes Limache – Unión La Calera 4–0 69' 6.6

Carrière en transfers

15 clubs · 18 transfers · totale transfersom 5.1M €
  1. Zonder club Naar: Audax Italiano
    Gratis transfer
  2. Deportes Limache Naar: Zonder club
    Vrijgegeven
  3. Deportes Limache Naar: Zonder club
    Transfer
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Grêmio Naar: Altay
    Transfer 1.5M €
  7. Transfer 1.3M €
  8. Gratis transfer
  9. Gratis transfer
  10. Transfer 2.3M €
  11. Transfer Niet bekendgemaakt
  12. Gratis transfer
  13. Gratis transfer
  14. Gratis transfer
  15. Gratis transfer
  16. Gratis transfer
  17. Terug van verhuur
  18. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 5 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)25
Gemiddelde rating6,96
Rating laatste wedstrijd7,029 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 6,96 dec 2025 apr 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 7,0 6,5 6,7 7,3 8,0 6,7 6,4 7,0 7,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga de Primera Audax Italiano 18 (17) 1.363 4 1 6,98
2026 Copa de la Liga Deportes Limache 3 (2) 193 0 0 7,13
2026 Copa Chile Audax Italiano 3 (1) 169 0 0 –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga de Primera 2026 · percentiel onder middenvelders (46 spelers)

Vergelijken
50 xA 46 Sleutelpasses 36 Voltooide passes 45 Passnauwkeurigheid 58 Progressieve balvoeringen 55 Succesvolle dribbels 51 Tackles + onderscheppingen 19 Rating 71

4 wedstrijden · 329 min

César Pinares: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
46
Sleutelpasses / 90 min 0,82
36
Voltooide passes / 90 min 30,4
45
Passnauwkeurigheid 80,4%
58
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,64
55
Succesvolle dribbels / 90 min 0,82
51
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,64
19
Rating 7,10
71

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?