OrcaScore
23

Verdediger

César Montes

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
871 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,10
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,18
Leeftijd29
Geboortedatum24 feb 1997
Lengte195 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€7,8M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten390
Rating7,26
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)6 (2)
Passes · nauwkeurigheid187 · 76%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen6 / 11
Gewonnen duels29 / 48
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,30 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes16
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten272
Balverlies51
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels21
Gewonnen grondduels8
Clearances38
Balveroveringen10
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten166
Rating7,25
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets1
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten315
Rating7,05
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid175 · 91%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels15 / 27
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,09 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes13
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten223
Balverlies19
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels6
Clearances29
Balveroveringen5
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)28,78
Topsnelheid (km/u)30,44

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval38
Techniek47
Tactiek64
Verdediging72
Creativiteit37

Kenmerken

Sterke punten

16

Zwakke punten

18

Nationaal elftal

  • Mexico72 caps · 4 goals · debuut jul 2017

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
25 okt 2026 FC Rostov – Lokomotiv Moscow 2–0 – –
17 okt 2026 Lokomotiv Moscow – FC Krasnodar 3–3 90' 7.7
13 okt 2026 Lokomotiv Moscow – Akron Togliatti 2–4 46' 6.9
10 okt 2026 Fakel Voronezh – Lokomotiv Moscow 0–5 90' 8.8
6 sep 2026 Baltika Kaliningrad – Lokomotiv Moscow 0–1 45' 7.1
1 sep 2026 Akron Togliatti – Lokomotiv Moscow 5–4 120' 7.6
29 aug 2026 Lokomotiv Moscow – Dynamo Moscow 0–1 90' 6.3
22 aug 2026 CSKA Moscow – Lokomotiv Moscow 3–2 75' 6.4
6 jul 2026 Mexico – England 2–3 45' 6.3
1 jul 2026 Mexico – Ecuador 2–0 90' 7.7
25 jun 2026 Czechia – Mexico 0–3 90' 7.4
11 jun 2026 Mexico – South Africa 2–0 90' 6.8
5 jun 2026 Mexico – Serbia 5–1 59' 6.4
31 mei 2026 Mexico – Australia 1–0 30' 6.8
23 mei 2026 Mexico – Ghana 2–0 – –

Carrière en transfers

5 clubs · 4 transfers · totale transfersom 28M €
  1. Transfer 6M €
  2. Transfer 14M €
  3. Transfer 8M €
  4. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)25
Gemiddelde rating7,17
Rating laatste wedstrijd7,717 okt 2026
Gemiste wedstrijden23 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,17 dec 2025 mei 2026 okt 2026 7,7

Laatste 10 wedstrijden

7,7 6,9 8,8 7,1 7,6 6,3 6,4 6,3 7,7 7,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Russian Premier League Lokomotiv Moscow 5 (5) 390 1 0 7,26
2026 FIFA World Cup Mexico 4 (4) 315 0 0 7,05
2026 Russian Cup Lokomotiv Moscow 2 (2) 166 0 0 7,25

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Russian Premier League 2024 · percentiel onder verdedigers (119 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 11 Onderscheppingen 14 Clearances 88 Gewonnen luchtduels 95 Gewonnen duels 89 Passnauwkeurigheid 54 Progressieve balvoeringen 50 Rating 69

16 wedstrijden · 1.430 min

César Montes: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,13
11
Onderscheppingen / 90 min 0,69
14
Clearances / 90 min 6,42
88
Gewonnen luchtduels / 90 min 4,34
95
Gewonnen duels 64,3%
89
Passnauwkeurigheid 78,9%
54
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,99
69

Hoe berekenen we dit?