OrcaScore
22

Middenvelder

Carlos Cabello

  • Cienciano
  • Peru
  • 29 jaar
  • 175 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
32
2.232 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,32
Assists
7
Gemiddelde beoordeling
6,72
Leeftijd29
Geboortedatum22 sep 1997
Lengte175 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€530K
Contract tot31 dec 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen27 / 22
Minuten1.898
Rating6,76
Doelpunten / Assists1 / 7
Schoten (op doel)21 (10)
Passes · nauwkeurigheid641 · 76%
Kansen gecreëerd40
Tackles / Onderscheppingen35 / 15
Gewonnen duels102 / 190
Succesvolle dribbels23
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,11 / 1,08
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd7
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage5%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes22
Nauwkeurige voorzetten15
Balcontacten1.080
Balverlies302
Bal afgepakt19
Gewonnen luchtduels15
Gewonnen grondduels87
Clearances24
Balveroveringen94
Fouten ondervonden29
Fouten gemaakt17
Buitenspel5
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)170,96
Topsnelheid (km/u)34,75
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 3
Minuten334
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid119 · 73%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen10 / 7
Gewonnen duels15 / 35
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,04 / 0,25
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten213
Balverlies62
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels13
Clearances11
Balveroveringen17
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)34,02
Topsnelheid (km/u)34,72

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval46
Techniek47
Tactiek39
Verdediging49
Creativiteit52

Kenmerken

Sterke punten

7

Zwakke punten

1418

Nationaal elftal

  • Peru1 caps · 0 goals · debuut dec 2025

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Cienciano – Sport Huancayo – – –
4 nov 2026 Alianza Lima – Cienciano 1–0 71' 6.3
29 okt 2026 Cienciano – Club Atlético Grau 3–0 78' 6.9
25 okt 2026 Comerciantes Unidos – Cienciano 3–1 45' 6.5
19 okt 2026 Cienciano – Universidad Técnica de Cajamarca 1–0 45' 7.0
30 sep 2026 Cienciano – Los Chankas CYC 1–1 72' 7.2
18 sep 2026 Montevideo City Torque – Cienciano 3–0 – –
13 sep 2026 Asociación Deportiva Tarma – Cienciano – – –
11 sep 2026 Cienciano – Montevideo City Torque 2–0 34' 6.6
4 sep 2026 FC Cajamarca – Cienciano 2–5 66' 7.9
31 aug 2026 Cienciano – Cusco FC 1–2 90' 6.5
23 aug 2026 Sport Boys – Cienciano 5–1 45' 6.3
21 aug 2026 Botafogo – Cienciano 1–0 90' 6.6
17 aug 2026 Cienciano – Deportivo Garcilaso 0–0 90' 6.9
14 aug 2026 Cienciano – Botafogo 6–1 90' 6.3

Carrière en transfers

6 clubs · 11 transfers · totale transfersom 400k €
  1. ADT Naar: Cienciano
    Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Transfer 400k €
  11. Cantolao II Naar: Cantolao
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)33
Gemiddelde rating6,72
Rating laatste wedstrijd6,34 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,72 dec 2025 jul 2026 nov 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 6,9 6,5 7,0 7,2 6,6 7,9 6,5 6,3 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga 1 Te Apuesto Cienciano 27 (22) 1.898 1 7 6,76
2026 CONMEBOL Sudamericana Cienciano 5 (3) 334 0 0 6,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga 1 Te Apuesto 2024 · percentiel onder verdedigers (141 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 98 Onderscheppingen 87 Clearances 37 Gewonnen luchtduels 12 Gewonnen duels 75 Passnauwkeurigheid 15 Progressieve balvoeringen 48 Rating 46

17 wedstrijden · 960 min

Carlos Cabello: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,91
98
Onderscheppingen / 90 min 1,50
87
Clearances / 90 min 2,25
37
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,56
12
Gewonnen duels 59,8%
75
Passnauwkeurigheid 70,1%
15
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
48
Rating 6,72
46

Hoe berekenen we dit?