OrcaScore
20

Middenvelder

Carlos Baleba

Geblesseerd — Muscle Injury · Terug: 30 nov 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
7
397 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,63
Leeftijd22
Geboortedatum3 jan 2004
Lengte179 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€63M
Contract tot30 jun 2031

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Muscle Injury · Afwezig Sinds 3 nov 2026 · Terug: 30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten162
Rating6,73
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid90 · 80%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen5 / 4
Gewonnen duels19 / 24
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,10 / 0,11
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten133
Balverlies27
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels16
Clearances0
Balveroveringen12
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)14,22
Topsnelheid (km/u)31,28
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten235
Rating6,55
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (0)
Passes · nauwkeurigheid128 · 84%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen5 / 8
Gewonnen duels11 / 23
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,13 / 0,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten171
Balverlies28
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels9
Clearances3
Balveroveringen15
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)28,27
Topsnelheid (km/u)32,55

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval49
Techniek50
Tactiek50
Verdediging46
Creativiteit54

Nationaal elftal

  • Cameroon16 caps · 0 goals · debuut jun 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Manchester United – AS Roma 3–2 51' 7.1
31 okt 2026 Chelsea – Manchester United 2–0 58' 6.2
25 okt 2026 Manchester United – Bournemouth 0–3 72' 6.6
21 okt 2026 Como – Manchester United 4–1 45' 6.2
18 okt 2026 Leeds United – Manchester United 1–1 74' 6.6
13 okt 2026 Atlético Madrid – Manchester United 2–0 66' 6.9
10 okt 2026 Manchester United – Tottenham Hotspur 1–1 31' 6.8
20 sep 2026 Fulham – Manchester United 1–1 – –
24 mei 2026 Brighton & Hove Albion – Manchester United 0–3 31' 7.3
17 mei 2026 Leeds United – Brighton & Hove Albion 1–0 82' 7.0
9 mei 2026 Brighton & Hove Albion – Wolverhampton 3–0 76' 6.9
2 mei 2026 Newcastle United – Brighton & Hove Albion 3–1 80' 7.0
21 apr 2026 Brighton & Hove Albion – Chelsea 3–0 90' 7.2
18 apr 2026 Tottenham Hotspur – Brighton & Hove Albion 2–2 – –
11 apr 2026 Burnley – Brighton & Hove Albion 0–2 15' 6.8

Carrière en transfers

4 clubs · 4 transfers · totale transfersom 103M €
  1. Transfer 75.9M €
  2. Lille Naar: Brighton
    Transfer 27M €
  3. Lille 2 Naar: Lille
    Transfer
  4. Brasseries Naar: Lille 2
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating6,74
Rating laatste wedstrijd7,03 nov 2026
Gemiste wedstrijden101 blessure geregistreerd
5 6 7 8 6,74 dec 2025 mrt 2026 nov 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 6,2 6,6 6,2 6,6 6,9 6,8 7,3 7,0 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier League Manchester United 4 (3) 235 0 0 6,55
2026 UEFA Champions League Manchester United 3 (2) 162 0 0 6,73
2025 Premier League Brighton & Hove Albion 31 (23) 1.677 0 0 6,64
2025 Africa Cup of Nations Cameroon 5 (5) 346 0 0 6,84
2025 EFL Cup Brighton & Hove Albion 3 (2) 167 0 0 7,03

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Premier League 2024 · percentiel onder middenvelders (176 spelers)

Vergelijken
50 xA 15 Sleutelpasses 26 Voltooide passes 65 Passnauwkeurigheid 79 Progressieve balvoeringen 85 Succesvolle dribbels 66 Tackles + onderscheppingen 84 Rating 68

34 wedstrijden · 2.670 min

Carlos Baleba: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,04
15
Sleutelpasses / 90 min 0,74
26
Voltooide passes / 90 min 38,5
65
Passnauwkeurigheid 87,9%
79
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,03
85
Succesvolle dribbels / 90 min 1,11
66
Tackles + onderscheppingen / 90 min 4,21
84
Rating 6,99
68

Hoe berekenen we dit?