OrcaScore
27

Middenvelder

Camilo

  • Chapecoense
  • Brazil
  • 27 jaar
  • 176 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
41
3.527 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,98
Leeftijd27
Geboortedatum23 feb 1999
Lengte176 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€2,1M
Contract tot31 dec 2026

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Schorsing yellow_card_accumulation_suspension · Ontbreekt Beëindigd: 4 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen27 / 27
Minuten2.311
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)19 (2)
Passes · nauwkeurigheid1.114 · 86%
Kansen gecreëerd21
Tackles / Onderscheppingen65 / 37
Gewonnen duels121 / 208
Succesvolle dribbels18
Gele kaarten / Rode kaarten10 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,57 / 1,16
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes68
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten1.465
Balverlies203
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels17
Gewonnen grondduels104
Clearances51
Balveroveringen119
Fouten ondervonden21
Fouten gemaakt49
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)251,48
Topsnelheid (km/u)34,18
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten360
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets2
Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 10
Minuten856
Rating7,18
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (2)
Passes · nauwkeurigheid463 · 89%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels78 / 130
Succesvolle dribbels12
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes36
Nauwkeurige voorzetten4
Gewonnen luchtduels8
Clearances6
Balveroveringen88
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt23
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval48
Techniek56
Tactiek59
Verdediging60
Creativiteit49

Kenmerken

Sterke punten

25

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
4 nov 2026 Chapecoense – Mirassol 1–2 90' 7.4
25 okt 2026 Chapecoense – Fluminense 2–1 90' 7.1
18 okt 2026 Botafogo – Chapecoense 1–0 88' 7.6
8 okt 2026 Vitória – Chapecoense 4–0 90' 6.3
19 sep 2026 Atlético Mineiro – Chapecoense 1–1 90' 6.8
12 sep 2026 Chapecoense – Internacional 1–2 89' 7.1
7 sep 2026 Corinthians – Chapecoense 1–2 90' 6.8
24 aug 2026 Chapecoense – São Paulo 1–0 90' 6.7
16 aug 2026 Chapecoense – Bahia 3–3 90' 6.8
9 aug 2026 Coritiba – Chapecoense 2–1 78' 6.8
6 aug 2026 Cruzeiro – Chapecoense 2–0 90' 6.4
3 aug 2026 Chapecoense – Cruzeiro 0–0 90' 6.5
26 jul 2026 Santos – Chapecoense 2–2 83' 6.8
23 jul 2026 Chapecoense – Flamengo 0–4 90' 6.7
18 jul 2026 Bahia – Chapecoense 2–0 81' 6.9

Carrière en transfers

8 clubs · 11 transfers · totale transfersom 5.8M €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Akhmat Naar: Grêmio
    Transfer 1M €
  4. Lyon Naar: Akhmat
    Transfer 800k €
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Cuiabá Naar: Lyon
    Terug van verhuur
  8. Lyon Naar: Cuiabá
    Verhuur
  9. Transfer 2M €
  10. Transfer 2M €
  11. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)42
Gemiddelde rating6,93
Rating laatste wedstrijd7,44 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 6,93 dec 2025 apr 2026 nov 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 7,1 7,6 6,3 6,8 7,1 6,8 6,7 6,8 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Campeonato Brasileiro Série A Chapecoense 27 (27) 2.311 0 0 6,90
2026 Catarinense Chapecoense 10 (10) 856 0 0 7,18
2026 Copa do Brasil Chapecoense 4 (4) 360 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Campeonato Brasileiro Série A 2026 · percentiel onder middenvelders (72 spelers)

Vergelijken
50 xA 15 Sleutelpasses 29 Voltooide passes 45 Passnauwkeurigheid 50 Progressieve balvoeringen 9 Succesvolle dribbels 40 Tackles + onderscheppingen 85 Rating 46

4 wedstrijden · 359 min

Camilo: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,03
15
Sleutelpasses / 90 min 0,75
29
Voltooide passes / 90 min 35,3
45
Passnauwkeurigheid 84,9%
50
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,25
9
Succesvolle dribbels / 90 min 0,50
40
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,76
85
Rating 6,85
46

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?