OrcaScore
8

Middenvelder

Cameron Brannagan

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
1.121 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,16
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,10
Leeftijd30
Geboortedatum9 mei 1996
Lengte180 cm
Gewicht71 kg
VoorkeursvoetBeide
Marktwaarde€740K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 11
Minuten972
Rating7,20
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)24 (8)
Passes · nauwkeurigheid601 · 87%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen12 / 12
Gewonnen duels29 / 51
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists1,79 / 1,29
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage8%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes45
Nauwkeurige voorzetten10
Balcontacten770
Balverlies126
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels26
Clearances19
Balveroveringen49
Fouten ondervonden12
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)94,88
Topsnelheid (km/u)34,01
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten59
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid52 · 87%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels2 / 4
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten55
Balverlies8
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances0
Balveroveringen4
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid36 · 78%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 2
Gewonnen duels3 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten48
Balverlies9
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval54
Techniek53
Tactiek51
Verdediging52
Creativiteit53

Kenmerken

Sterke punten

15

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
27 okt 2026 Oxford United – Stockport County 1–0 90' 7.6
24 okt 2026 Oxford United – Bradford City 0–0 81' 7.2
20 okt 2026 Oxford United – Wigan Athletic 2–1 90' 6.8
15 okt 2026 Mansfield Town – Oxford United 1–1 90' 7.0
10 okt 2026 Notts County – Oxford United 1–2 90' 9.1
6 okt 2026 Exeter City – Oxford United 6–5 59' 6.5
19 sep 2026 Oxford United – Cambridge United 1–1 90' 7.1
12 sep 2026 Oxford United – Burton Albion 3–0 90' 7.6
5 sep 2026 Leicester City – Oxford United 0–4 81' 6.6
1 sep 2026 Huddersfield Town – Oxford United 3–1 90' 6.1
22 aug 2026 Stevenage – Oxford United 1–2 90' 6.9
15 aug 2026 Oxford United – Milton Keynes Dons 2–2 90' 7.2
8 aug 2026 Leyton Orient – Oxford United 2–0 90' 6.6
1 aug 2026 Oxford United – Ipswich Town 2–0 – –
28 jul 2026 Oxford United – Crawley Town 3–1 – –

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers · totale transfersom 225k €
  1. Transfer 225k €
  2. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)36
Gemiddelde rating7,08
Rating laatste wedstrijd7,627 okt 2026
Gemiste wedstrijden8
5 6 7 8 9 10 7,08 jan 2026 apr 2026 okt 2026 7,6

Laatste 10 wedstrijden

7,6 7,2 6,8 7,0 9,1 6,5 7,1 7,6 6,6 6,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Oxford United 11 (11) 972 2 0 7,20
2026 EFL Cup Oxford United 1 (1) 90 0 0 6,60
2026 Football League Trophy Oxford United 1 (1) 59 0 0 6,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder middenvelders (108 spelers)

Vergelijken
50 xA 27 Sleutelpasses 22 Voltooide passes 94 Passnauwkeurigheid 91 Progressieve balvoeringen 9 Succesvolle dribbels 19 Tackles + onderscheppingen 38 Rating 50

5 wedstrijden · 441 min

Cameron Brannagan: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,06
27
Sleutelpasses / 90 min 0,61
22
Voltooide passes / 90 min 49,2
94
Passnauwkeurigheid 85,8%
91
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,20
9
Succesvolle dribbels / 90 min 0,20
19
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,04
38
Rating 6,86
50

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?