OrcaScore
4

Verdediger

Callum Styles

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
22
1.776 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,25
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,99
Leeftijd26
Geboortedatum28 mrt 2000
Lengte167 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€4,2M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 14
Minuten1.260
Rating7,05
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)16 (6)
Passes · nauwkeurigheid776 · 86%
Kansen gecreëerd22
Tackles / Onderscheppingen44 / 15
Gewonnen duels66 / 133
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,73 / 1,08
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage19%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes18
Nauwkeurige voorzetten13
Balcontacten1.151
Balverlies202
Bal afgepakt15
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels57
Clearances28
Balveroveringen63
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt10
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)128,31
Topsnelheid (km/u)34,07
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten93
Rating6,95
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid76 · 87%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels8 / 13
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten107
Balverlies16
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels6
Clearances0
Balveroveringen9
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 5
Minuten423
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid192 · 86%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen6 / 3
Gewonnen duels16 / 33
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten249
Balverlies40
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels9
Clearances10
Balveroveringen19
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval42
Techniek45
Tactiek49
Verdediging63
Creativiteit49

Nationaal elftal

  • Hungary31 caps · 0 goals · debuut mrt 2022

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 West Bromwich Albion – Southampton 1–1 90' 6.5
31 okt 2026 West Ham United – West Bromwich Albion 1–3 90' 7.3
24 okt 2026 Preston North End – West Bromwich Albion 1–1 90' 7.2
17 okt 2026 West Bromwich Albion – Blackburn Rovers 3–2 90' 6.5
13 okt 2026 Wrexham – West Bromwich Albion 1–2 90' 6.8
10 okt 2026 West Bromwich Albion – Birmingham City 0–1 90' 7.0
20 sep 2026 Wolverhampton – West Bromwich Albion 1–0 90' 7.7
12 sep 2026 West Bromwich Albion – Queens Park Rangers 1–1 90' 8.0
9 sep 2026 Derby County – West Bromwich Albion 0–1 90' 7.4
5 sep 2026 West Bromwich Albion – Watford 1–0 90' 7.1
2 sep 2026 West Bromwich Albion – Charlton Athletic 1–1 90' 8.1
29 aug 2026 Middlesbrough – West Bromwich Albion 3–1 90' 5.8
26 aug 2026 Newcastle United – West Bromwich Albion 3–2 20' 6.3
23 aug 2026 West Bromwich Albion – Burnley 3–1 90' 6.3
15 aug 2026 Norwich City – West Bromwich Albion 1–2 90' 7.0

Carrière en transfers

6 clubs · 9 transfers · totale transfersom 600k €
  1. Transfer 600k €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Bury Naar: Barnsley
    Terug van verhuur
  7. Barnsley Naar: Bury
    Verhuur
  8. Bury Naar: Barnsley
    Transfer Niet bekendgemaakt
  9. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)52
Gemiddelde rating6,91
Rating laatste wedstrijd7,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,91 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 7,2 6,5 6,8 7,0 7,7 8,0 7,4 7,1 8,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Championship West Bromwich Albion 14 (14) 1.260 3 0 7,05
2026 World Cup Qual. UEFA Hungary 6 (5) 423 0 1 6,85
2026 EFL Cup West Bromwich Albion 2 (1) 93 0 1 6,95

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Championship 2024 · percentiel onder verdedigers (200 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 80 Onderscheppingen 85 Clearances 23 Gewonnen luchtduels 27 Gewonnen duels 16 Passnauwkeurigheid 61 Progressieve balvoeringen 46 Rating 50

34 wedstrijden · 2.613 min

Callum Styles: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,27
80
Onderscheppingen / 90 min 1,38
85
Clearances / 90 min 3,00
23
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,52
27
Gewonnen duels 51,4%
16
Passnauwkeurigheid 82,5%
61
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
46
Rating 6,91
50

Hoe berekenen we dit?