OrcaScore
7

Middenvelder

Callum Roberts

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
815 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,66
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,26
Leeftijd29
Geboortedatum14 apr 1997
Lengte173 cm
Gewicht65 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€105K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 6
Minuten617
Rating7,08
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)19 (9)
Passes · nauwkeurigheid149 · 73%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen5 / 0
Gewonnen duels39 / 78
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,59 / 0,91
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage11%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien2
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten290
Balverlies94
Bal afgepakt9
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels34
Clearances6
Balveroveringen27
Fouten ondervonden22
Fouten gemaakt7
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)70,57
Topsnelheid (km/u)32,50
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten118
Rating8,15
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid57 · 86%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels9 / 16
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage40%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten92
Balverlies22
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels9
Clearances0
Balveroveringen8
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten80
Rating7,50
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid12 · 67%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels0 / 4
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,07 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage100%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten22
Balverlies10
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances1
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval66
Techniek76
Tactiek42
Verdediging32
Creativiteit55

Kenmerken

Sterke punten

1427

Zwakke punten

6

Nationaal elftal

  • England C1 caps · 0 goals · debuut mrt 2022

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Mansfield Town – Notts County 0–2 65' 8.2
24 okt 2026 Notts County – Stockport County 1–1 – –
20 okt 2026 Notts County – Sheffield Wednesday 2–0 27' 7.1
17 okt 2026 Wycombe Wanderers – Notts County 2–0 90' 6.5
13 okt 2026 Notts County – Nottingham Forest U21 5–1 28' 8.4
10 okt 2026 Notts County – Oxford United 1–2 90' 7.2
22 sep 2026 Notts County – Grimsby Town 2–1 90' 7.9
19 sep 2026 Reading – Notts County 2–0 14' 6.9
12 sep 2026 Notts County – Bradford City 0–1 30' 6.5
5 sep 2026 Huddersfield Town – Notts County 1–1 68' 6.9
1 sep 2026 Doncaster Rovers – Notts County 1–1 27' 6.7
29 aug 2026 Notts County – Burton Albion 2–1 66' 7.1
22 aug 2026 Luton Town – Notts County 2–2 73' 7.9
15 aug 2026 Notts County – Leicester City 1–1 67' 6.9
8 aug 2026 Burnley – Notts County 5–4 80' 7.5

Carrière en transfers

8 clubs · 8 transfers · totale transfersom 119k €
  1. Gratis transfer
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Transfer 119k €
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Verhuur
  7. Verhuur
  8. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)39
Gemiddelde rating7,65
Rating laatste wedstrijd8,231 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 10 7,65 nov 2025 apr 2026 okt 2026 8,2

Laatste 10 wedstrijden

8,2 7,1 6,5 8,4 7,2 7,9 6,9 6,5 6,9 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Notts County 11 (6) 617 2 1 7,08
2026 Football League Trophy Notts County 2 (1) 118 2 0 8,15
2026 EFL Cup Notts County 1 (1) 80 1 0 7,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder aanvallers (53 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 48 xG 3 Schoten 22 xA 84 Sleutelpasses 95 Succesvolle dribbels 6 Gewonnen luchtduels 31 Rating 73

6 wedstrijden · 278 min

Callum Roberts: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,32
48
xG / 90 min 0,07
3
Schoten / 90 min 1,62
22
xA / 90 min 0,20
84
Sleutelpasses / 90 min 2,59
95
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
6
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,65
31
Rating 7,00
73

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?