OrcaScore
4

Verdediger

Callum Montgomery

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
34
2.706 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,03
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,94
Leeftijd29
Geboortedatum14 mei 1997
Lengte190 cm
Gewicht83 kg
Marktwaarde€185K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen31 / 28
Minuten2.529
Rating6,97
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)21 (4)
Passes · nauwkeurigheid1.479 · 83%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen31 / 35
Gewonnen duels150 / 227
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,63 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage5%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes69
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten1.860
Balverlies274
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels99
Gewonnen grondduels51
Clearances174
Balveroveringen71
Fouten ondervonden18
Fouten gemaakt23
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets15
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)205,17
Topsnelheid (km/u)35,82
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten177
Rating6,63
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid106 · 72%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels7 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten121
Balverlies31
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels1
Clearances5
Balveroveringen7
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval34
Techniek40
Tactiek49
Verdediging66
Creativiteit34

Kenmerken

Sterke punten

16

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Detroit City FC – Hartford Athletic 1–2 90' 6.9
25 okt 2026 Louisville City FC – Detroit City FC 0–0 90' 7.2
18 okt 2026 FC Tampa Bay Rowdies – Detroit City FC 1–0 90' 6.5
11 okt 2026 Detroit City FC – Rhode Island Union 1–0 90' 7.2
4 okt 2026 Detroit City FC – Birmingham Legion FC 1–0 90' 7.6
1 okt 2026 Brooklyn FC – Detroit City FC 1–3 45' 7.4
27 sep 2026 Detroit City FC – Colorado Springs Switchbacks FC 0–0 90' 6.8
20 sep 2026 Detroit City FC – Pittsburgh Riverhounds 1–0 90' 7.6
13 sep 2026 Sacramento Republic FC – Detroit City FC 1–0 90' 7.1
6 sep 2026 Detroit City FC – Hartford Athletic 1–1 90' 6.9
30 aug 2026 Louisville City FC – Detroit City FC 0–0 90' 7.7
23 aug 2026 Detroit City FC – FC Tampa Bay Rowdies 1–0 90' 7.1
16 aug 2026 Detroit City FC – Loudoun United FC 0–0 90' 7.0
9 aug 2026 FC Tulsa – Detroit City FC 0–1 90' 6.8
2 aug 2026 Miami FC – Detroit City FC 2–2 90' 6.7

Carrière en transfers

8 clubs · 16 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Gratis transfer
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Charlotte 49ers Naar: Dallas
    Transfer
  11. Victoria Highlanders Naar: Charlotte 49ers
    Terug van verhuur
  12. Charlotte 49ers Naar: Victoria Highlanders
    Verhuur
  13. Victoria Highlanders Naar: Charlotte 49ers
    Terug van verhuur
  14. Charlotte 49ers Naar: Victoria Highlanders
    Verhuur
  15. Victoria Highlanders Naar: Charlotte 49ers
    Terug van verhuur
  16. Charlotte 49ers Naar: Victoria Highlanders
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 7 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)36
Gemiddelde rating6,94
Rating laatste wedstrijd6,931 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,94 mrt 2026 jul 2026 okt 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 7,2 6,5 7,2 7,6 7,4 6,8 7,6 7,1 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 USL Championship Detroit City FC 31 (28) 2.529 1 0 6,97
2026 US Open Cup Detroit City FC 3 (1) 177 0 0 6,63

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

USL Championship 2026 · percentiel onder verdedigers (119 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 51 Onderscheppingen 62 Clearances 93 Gewonnen luchtduels 98 Gewonnen duels 92 Passnauwkeurigheid 60 Progressieve balvoeringen 11 Rating 91

8 wedstrijden · 675 min

Callum Montgomery: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,20
51
Onderscheppingen / 90 min 1,20
62
Clearances / 90 min 7,60
93
Gewonnen luchtduels / 90 min 4,53
98
Gewonnen duels 71,8%
92
Passnauwkeurigheid 84,4%
60
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,13
11
Rating 7,28
91

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?