OrcaScore
9

Aanvaller

Callum Marshall

  • Luton Town
  • Northern Ireland
  • 21 jaar
  • 176 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
613 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,59
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,64
Leeftijd21
Geboortedatum28 nov 2004
Lengte176 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€2,1M

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 5
Minuten525
Rating6,68
Doelpunten / Assists4 / 0
Schoten (op doel)23 (7)
Passes · nauwkeurigheid112 · 67%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen5 / 4
Gewonnen duels18 / 66
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists3,20 / 0,25
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten204
Balverlies63
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels11
Clearances10
Balveroveringen15
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt18
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)48,11
Topsnelheid (km/u)32,52
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten10
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid3 · 67%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels0 / 1
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten3
Balverlies1
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)1,26
Topsnelheid (km/u)27,68
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten78
Rating6,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid18 · 44%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels3 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten34
Balverlies17
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances2
Balveroveringen4
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval56
Techniek47
Tactiek49
Verdediging37
Creativiteit43

Kenmerken

Zwakke punten

616

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Peterborough United – Luton Town 0–2 59' 6.3
27 okt 2026 Luton Town – Doncaster Rovers 3–1 90' 7.1
24 okt 2026 Luton Town – Leicester 2–1 14' 7.2
20 okt 2026 Luton Town – Barnsley 2–1 11' 6.6
17 okt 2026 Milton Keynes Dons – Luton Town 2–1 31' 6.2
5 okt 2026 Northern Ireland – Georgia 0–0 10' 6.5
25 sep 2026 Georgia – Northern Ireland 0–1 – –
19 sep 2026 Luton Town – Bradford City 0–1 90' 6.2
10 sep 2026 Stevenage – Luton Town 2–1 66' 6.0
5 sep 2026 Luton Town – Leyton Orient 1–1 29' 6.4
2 sep 2026 Luton Town – Stockport County 2–0 25' 7.6
30 aug 2026 Mansfield Town – Luton Town 5–2 62' 6.3
27 aug 2026 Chelsea – Luton Town 2–0 78' 6.3
22 aug 2026 Luton Town – Notts County 2–2 28' 7.8
15 aug 2026 Reading – Luton Town 3–4 20' 6.4

Carrière en transfers

6 clubs · 6 transfers · totale transfersom 1.8M €
  1. West Ham Naar: Luton
    Transfer 1.8M €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer
  5. Verhuur
  6. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,62
Rating laatste wedstrijd6,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,62 nov 2025 mei 2026 okt 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 7,1 7,2 6,6 6,2 6,5 6,2 6,0 6,4 7,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Luton Town 12 (5) 525 4 0 6,68
2026 EFL Cup Luton Town 1 (1) 78 0 0 6,30
2026 UEFA Nations League Northern Ireland 1 (0) 10 0 0 6,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder aanvallers (53 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 85 xG 37 Schoten 93 xA 26 Sleutelpasses 27 Succesvolle dribbels 49 Gewonnen luchtduels 26 Rating 41

6 wedstrijden · 300 min

Callum Marshall: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,60
85
xG / 90 min 0,25
37
Schoten / 90 min 3,90
93
xA / 90 min 0,03
26
Sleutelpasses / 90 min 0,60
27
Succesvolle dribbels / 90 min 0,60
49
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,60
26
Rating 6,72
41

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?