OrcaScore
11

Middenvelder

Caio Ferreira

  • Riga FC
  • Brazil
  • 25 jaar
  • 178 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
31
1.341 min
Doelpunten
8
G+A per 90 min: 0,67
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
7,12
Leeftijd25
Geboortedatum15 dec 2000
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€775K
Contract tot31 dec 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten44
Rating7,05
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid9 · 89%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels4 / 11
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,36 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten26
Balverlies9
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)5,64
Topsnelheid (km/u)32,87
Wedstrijden / Basisplaatsen29 / 13
Minuten1.297
Rating7,12
Doelpunten / Assists7 / 2
Schoten (op doel)48 (19)
Passes · nauwkeurigheid520 · 76%
Kansen gecreëerd37
Tackles / Onderscheppingen41 / 4
Gewonnen duels107 / 215
Succesvolle dribbels35
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists3,91 / 3,62
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage15%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien2
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes32
Nauwkeurige voorzetten17
Balcontacten907
Balverlies281
Bal afgepakt13
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels100
Clearances2
Balveroveringen66
Fouten ondervonden25
Fouten gemaakt22
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)4,12
Topsnelheid (km/u)30,17

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval59
Techniek60
Tactiek40
Verdediging39
Creativiteit51

Kenmerken

Sterke punten

1326

Zwakke punten

16

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 Riga FC – FK Jablonec 1–1 20' 6.5
1 nov 2026 Ogre United – Riga FC 0–0 23' 7.3
22 okt 2026 Pafos FC – Riga FC 1–1 24' 7.6
10 okt 2026 FK Tukums 2000 – Riga FC 0–2 48' 6.7
3 okt 2026 Aris – Riga FC 1–2 – –
19 sep 2026 FS Jelgava – Riga FC 0–1 23' 7.0
15 sep 2026 SK Super Nova – Riga FC 0–1 28' 7.0
11 sep 2026 Riga FC – FK Auda 2–2 26' 7.2
7 sep 2026 Riga FC – BFC Daugavpils 1–1 82' 7.2
3 sep 2026 RFS – Riga FC 2–3 34' 6.7
31 aug 2026 FK Liepaja – Riga FC 3–2 62' 6.8
27 aug 2026 Riga FC – Klaksvíkar Ítróttarfelag 2–1 – –
23 aug 2026 RFS – Riga FC 3–3 71' 7.5
20 aug 2026 Klaksvíkar Ítróttarfelag – Riga FC 0–0 – –
16 aug 2026 Riga FC – FK Metta 4–1 79' 6.8

Carrière en transfers

7 clubs · 9 transfers · totale transfersom 700k €
  1. Transfer 700k €
  2. Gratis transfer
  3. Artsul-RJ Naar: Bălți
    Gratis transfer
  4. Cametá Naar: Artsul-RJ
    Terug van verhuur
  5. Artsul-RJ Naar: Cametá
    Verhuur
  6. Duque de Caxias Naar: Artsul-RJ
    Terug van verhuur
  7. Artsul-RJ Naar: Duque de Caxias
    Verhuur
  8. Inter de Bebedouro Naar: Artsul-RJ
    Gratis transfer
  9. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 6 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)36
Gemiddelde rating7,11
Rating laatste wedstrijd6,55 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 7,11 dec 2025 jul 2026 nov 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 7,3 7,6 6,7 7,0 7,0 7,2 7,2 6,7 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Virsliga Riga FC 29 (13) 1.297 7 2 7,12
2026 UEFA Conference League Riga FC 2 (0) 44 1 0 7,05

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Moldovan Super Liga 2024 · percentiel onder aanvallers (24 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 69 xG 40 Schoten 85 xA 23 Sleutelpasses 52 Succesvolle dribbels 90 Gewonnen luchtduels 44 Rating 81

24 wedstrijden · 2.036 min

Caio Ferreira: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,53
69
xG / 90 min 0,34
40
Schoten / 90 min 2,96
85
xA / 90 min 0,05
23
Sleutelpasses / 90 min 0,75
52
Succesvolle dribbels / 90 min 2,70
90
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,41
44
Rating 7,23
81

Hoe berekenen we dit?