OrcaScore
30

Aanvaller

Bryan Linssen

  • NEC Nijmegen
  • Netherlands
  • 36 jaar
  • 170 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
985 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,27
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,57
Leeftijd36
Geboortedatum8 okt 1990
Lengte170 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€290K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 8
Minuten727
Rating6,45
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)16 (4)
Passes · nauwkeurigheid87 · 70%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen4 / 3
Gewonnen duels22 / 63
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,02 / 0,59
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage6%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten165
Balverlies57
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels12
Gewonnen grondduels10
Clearances3
Balveroveringen13
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt16
Buitenspel6
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)62,17
Topsnelheid (km/u)32,38
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten258
Rating6,97
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)7 (2)
Passes · nauwkeurigheid23 · 61%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels5 / 22
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,54 / 0,21
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage14%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten49
Balverlies17
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels0
Clearances1
Balveroveringen4
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)25,86
Topsnelheid (km/u)30,72

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval65
Techniek50
Tactiek49
Verdediging27
Creativiteit48

Kenmerken

Sterke punten

26

Zwakke punten

615

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 SC Heerenveen – NEC Nijmegen 1–0 90' 6.1
25 okt 2026 NEC Nijmegen – FC Groningen 2–2 90' 6.4
22 okt 2026 Dinamo – NEC Nijmegen 2–4 89' 8.7
18 okt 2026 NEC Nijmegen – Fortuna Sittard 2–2 90' 6.6
15 okt 2026 NEC Nijmegen – Levski Sofia 1–1 90' 6.2
10 okt 2026 AFC Ajax – NEC Nijmegen 1–1 73' 6.5
20 sep 2026 NEC Nijmegen – Go Ahead Eagles 1–1 90' 6.2
17 sep 2026 Juventus – NEC Nijmegen 5–0 79' 6.0
12 sep 2026 Cambuur – NEC Nijmegen 3–0 32' 6.4
5 sep 2026 NEC Nijmegen – Feyenoord 1–3 90' 6.5
29 aug 2026 PEC Zwolle – NEC Nijmegen 1–3 80' 6.6
25 aug 2026 Bodø/Glimt – NEC Nijmegen 3–0 62' 6.1
19 aug 2026 NEC Nijmegen – Bodø/Glimt 1–3 68' 6.0
15 aug 2026 Willem II – NEC Nijmegen 1–4 66' 6.4
11 aug 2026 NEC Nijmegen – Olympiacos FC 2–1 105' 7.5

Carrière en transfers

9 clubs · 9 transfers · totale transfersom 3.2M €
  1. Urawa Reds Naar: NEC
    Gratis transfer
  2. Transfer 1.3M €
  3. Gratis transfer
  4. Transfer 1M €
  5. Transfer 850k €
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. MVV Naar: VVV-Venlo
    Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Fortuna Naar: MVV
    Gratis transfer
  9. Fortuna U19 Naar: Fortuna
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)44
Gemiddelde rating6,74
Rating laatste wedstrijd6,131 okt 2026
Gemiste wedstrijden12 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,74 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,1

Laatste 10 wedstrijden

6,1 6,4 8,7 6,6 6,2 6,5 6,2 6,0 6,4 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 VriendenLoterij Eredivisie NEC Nijmegen 10 (8) 727 1 0 6,45
2026 UEFA Europa League NEC Nijmegen 3 (3) 258 1 1 6,97

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

VriendenLoterij Eredivisie 2026 · percentiel onder aanvallers (25 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 14 xG 2 Schoten 10 xA 62 Sleutelpasses 38 Succesvolle dribbels 30 Gewonnen luchtduels 54 Rating 6

4 wedstrijden · 292 min

Bryan Linssen: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,00
14
xG / 90 min 0,05
2
Schoten / 90 min 0,92
10
xA / 90 min 0,12
62
Sleutelpasses / 90 min 0,92
38
Succesvolle dribbels / 90 min 0,31
30
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,92
54
Rating 6,43
6

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?