OrcaScore
10

Middenvelder

Bryan Carvallo

  • Cobresal
  • Chile
  • 30 jaar
  • 164 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
29
1.615 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,33
Assists
5
Gemiddelde beoordeling
6,99
Leeftijd30
Geboortedatum15 sep 1996
Lengte164 cm
Gewicht62 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€410K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen22 / 12
Minuten1.244
Rating7,00
Doelpunten / Assists1 / 4
Schoten (op doel)21 (6)
Passes · nauwkeurigheid728 · 83%
Kansen gecreëerd44
Tackles / Onderscheppingen17 / 8
Gewonnen duels70 / 143
Succesvolle dribbels19
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage5%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes52
Nauwkeurige voorzetten24
Balcontacten1.038
Balverlies261
Bal afgepakt34
Gewonnen luchtduels10
Gewonnen grondduels60
Clearances6
Balveroveringen68
Fouten ondervonden24
Fouten gemaakt16
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)141,88
Topsnelheid (km/u)34,71
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten158
Rating6,93
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten213
Rating–
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval56
Techniek57
Tactiek41
Verdediging34
Creativiteit66

Kenmerken

Sterke punten

137

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Cobresal – Everton de Viña del Mar 2–2 34' 6.5
25 okt 2026 O'Higgins – Cobresal 1–1 – –
12 sep 2026 Cobresal – Coquimbo Unido 3–2 1' –
23 aug 2026 Deportes La Serena – Cobresal 3–3 14' 6.6
16 aug 2026 Cobresal – Deportes Concepción 0–2 28' 7.1
8 aug 2026 Universidad Católica – Cobresal 2–0 12' 6.5
1 aug 2026 Cobresal – Unión La Calera 4–0 13' 6.5
26 jul 2026 Huachipato – Cobresal 3–3 15' 6.5
5 jul 2026 Cobresal – CD Cobreloa 2–2 71' –
2 jul 2026 Cobresal – Deportes La Serena 0–1 – –
28 jun 2026 Cobresal – Club Deportes Antofagasta 0–1 75' –
24 jun 2026 Deportes La Serena – Cobresal 0–0 21' –
20 jun 2026 CD Cobreloa – Cobresal 2–0 46' –
14 jun 2026 Colo-Colo – Cobresal 3–0 24' 6.3
7 jun 2026 Universidad Católica – Cobresal 5–1 45' 6.8

Carrière en transfers

9 clubs · 14 transfers · totale transfersom 515k €
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Everton Naar: Necaxa
    Terug van verhuur
  10. Necaxa Naar: Everton
    Verhuur
  11. Transfer 515k €
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. CSD Colo Colo B Naar: Colo-Colo
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)25
Gemiddelde rating6,96
Rating laatste wedstrijd6,51 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 6,96 feb 2026 apr 2026 nov 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,6 7,1 6,5 6,5 6,5 6,3 6,8 8,0 7,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga de Primera Cobresal 22 (12) 1.244 1 4 7,00
2026 Copa Chile Cobresal 4 (3) 213 0 0 –
2026 Copa de la Liga Cobresal 3 (1) 158 0 1 6,93

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga de Primera 2024 · percentiel onder middenvelders (125 spelers)

Vergelijken
50 xA 38 Sleutelpasses 78 Voltooide passes 72 Passnauwkeurigheid 64 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 25 Tackles + onderscheppingen 52 Rating 44

22 wedstrijden · 953 min

Bryan Carvallo: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
38
Sleutelpasses / 90 min 1,89
78
Voltooide passes / 90 min 33,6
72
Passnauwkeurigheid 79,6%
64
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,38
25
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,36
52
Rating 6,80
44

Hoe berekenen we dit?