OrcaScore
9

Aanvaller

Bruno Mendes

  • Ratchaburi
  • Brazil
  • 32 jaar
  • 184 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
8
449 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,20
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,47
Leeftijd32
Geboortedatum2 aug 1994
Lengte184 cm
Gewicht77 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€190K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten185
Rating6,33
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (3)
Passes · nauwkeurigheid42 · 79%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels8 / 23
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,51 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten70
Balverlies21
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels5
Clearances0
Balveroveringen5
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)20,19
Topsnelheid (km/u)29,26
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 3
Minuten264
Rating6,56
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid45 · 69%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels9 / 26
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten66
Balverlies24
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels3
Clearances1
Balveroveringen3
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)27,70
Topsnelheid (km/u)31,29

Eigenschappen

Kenmerken

Zwakke punten

16

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 Sisaket United FC – Ratchaburi 2–5 – –
27 okt 2026 Ratchaburi – Kashiwa Reysol 0–0 45' 6.1
24 okt 2026 Ratchaburi – Chonburi FC 1–2 9' 6.7
18 okt 2026 Chiangrai United – Ratchaburi 1–2 13' 6.5
13 okt 2026 Kyoto Sanga FC – Ratchaburi 1–0 74' 6.2
9 okt 2026 Ratchaburi – Sukhothai 6–0 – –
7 okt 2026 Ratchaburi – Công An Hồ Chí Minh City 1–1 90' 6.1
20 sep 2026 Rayong FC – Ratchaburi 1–1 63' 6.1
15 sep 2026 Ratchaburi – Shanghai Port 4–6 66' 6.7
11 sep 2026 Ratchaburi – True Bangkok United 1–0 89' 7.6
6 sep 2026 Ayutthaya United – Ratchaburi 2–1 90' 5.9
25 jul 2026 Ratchaburi – Samut Sakhon City 6–0 – –
3 mrt 2026 Deportivo Maldonado – Juventud de Las Piedras 2–1 – –
23 feb 2026 Club Atlético Peñarol – Deportivo Maldonado 2–1 – –
9 nov 2025 Vila Nova FC – Avaí 2–2 68' 6.5

Carrière en transfers

12 clubs · 28 transfers · totale transfersom 2.5M €
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Terug van verhuur
  15. Verhuur
  16. Terug van verhuur
  17. Verhuur
  18. Terug van verhuur
  19. Verhuur
  20. Terug van verhuur
  21. Verhuur
  22. Terug van verhuur
  23. Verhuur
  24. Transfer Niet bekendgemaakt
  25. Terug van verhuur
  26. Verhuur
  27. Guarani Naar: Macaé
    Transfer 2.5M €
  28. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 27 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)11
Gemiddelde rating6,45
Rating laatste wedstrijd6,127 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,45 nov 2025 sep 2026 okt 2026 6,1

Laatste 10 wedstrijden

6,1 6,7 6,5 6,2 6,1 6,1 6,7 7,6 5,9 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Thai League 1 Ratchaburi 5 (3) 264 1 0 6,56
2026 AFC Champions League Elite Ratchaburi 3 (3) 185 0 0 6,33

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Paulista Série A1 2024 · percentiel onder aanvallers (63 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 88 xG 50 Schoten 53 xA 50 Sleutelpasses 31 Succesvolle dribbels 34 Gewonnen luchtduels 83 Rating 82

6 wedstrijden · 317 min

Bruno Mendes: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,57
88
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 2,27
53
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,85
31
Succesvolle dribbels / 90 min 0,57
34
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,84
83
Rating 7,14
82

Hoe berekenen we dit?