OrcaScore
2

Middenvelder

Bruno Lapa

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
23
1.336 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,20
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,60
Leeftijd29
Geboortedatum10 mei 1997
Lengte175 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€210K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen21 / 15
Minuten1.173
Rating6,57
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)18 (5)
Passes · nauwkeurigheid428 · 85%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen9 / 3
Gewonnen duels36 / 79
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,69 / 0,60
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage6%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten602
Balverlies141
Bal afgepakt12
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels31
Clearances8
Balveroveringen40
Fouten ondervonden19
Fouten gemaakt11
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)91,17
Topsnelheid (km/u)35,30
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten163
Rating6,95
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)5 (1)
Passes · nauwkeurigheid28 · 82%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 2
Gewonnen duels4 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten50
Balverlies12
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval50
Techniek46
Tactiek40
Verdediging40
Creativiteit44

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
25 okt 2026 Sacramento Republic FC – Oakland Roots SC 3–2 32' 6.4
11 okt 2026 Oakland Roots SC – San Antonio FC 0–0 62' 7.1
4 okt 2026 Colorado Springs Switchbacks FC – Oakland Roots SC 0–0 57' 6.5
27 sep 2026 Oakland Roots SC – Phoenix Rising FC 3–0 67' 7.5
21 sep 2026 Indy Eleven – Oakland Roots SC 0–1 76' 6.6
13 sep 2026 Oakland Roots SC – Lexington SC 1–4 8' 6.5
30 aug 2026 Oakland Roots SC – Orange County SC 1–1 57' 6.4
23 aug 2026 San Antonio FC – Oakland Roots SC 0–1 64' 6.7
16 aug 2026 Oakland Roots SC – Monterey Bay FC 1–1 68' 6.7
9 aug 2026 El Paso Locomotive FC – Oakland Roots SC 1–0 65' 6.5
6 aug 2026 Las Vegas Lights – Oakland Roots SC 0–0 24' 6.6
7 jun 2026 FC Tulsa – San Antonio FC 1–2 18' 6.3
31 mei 2026 Las Vegas Lights – FC Tulsa 0–0 90' 5.9
23 mei 2026 FC Tulsa – Hartford Athletic 2–0 90' 6.7
17 mei 2026 Corpus Christi FC – FC Tulsa 0–1 88' 6.7

Carrière en transfers

9 clubs · 11 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Gratis transfer
  3. Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Montverde Acad. Naar: Demon Deacons
    Gratis transfer
  11. Athletico U20 Naar: Montverde Acad.
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating6,60
Rating laatste wedstrijd6,425 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,60 mrt 2026 mei 2026 okt 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 7,1 6,5 7,5 6,6 6,5 6,4 6,7 6,7 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 USL Championship Oakland Roots SC 21 (15) 1.173 1 1 6,57
2026 US Open Cup FC Tulsa 2 (2) 163 0 1 6,95

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

USL Championship 2026 · percentiel onder aanvallers (44 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 38 xG 22 Schoten 17 xA 21 Sleutelpasses 65 Succesvolle dribbels 35 Gewonnen luchtduels 19 Rating 38

6 wedstrijden · 329 min

Bruno Lapa: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,27
38
xG / 90 min 0,01
22
Schoten / 90 min 1,37
17
xA / 90 min 0,00
21
Sleutelpasses / 90 min 1,37
65
Succesvolle dribbels / 90 min 0,27
35
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,55
19
Rating 6,70
38

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?