OrcaScore
22

Middenvelder

Bruno José

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
37
1.447 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,37
Assists
4
Gemiddelde beoordeling
6,79
Leeftijd28
Geboortedatum31 mrt 1998
Lengte173 cm
Gewicht69 kg
VoorkeursvoetBeide
Marktwaarde€420K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen28 / 8
Minuten1.088
Rating6,82
Doelpunten / Assists2 / 4
Schoten (op doel)23 (5)
Passes · nauwkeurigheid332 · 77%
Kansen gecreëerd28
Tackles / Onderscheppingen10 / 8
Gewonnen duels76 / 153
Succesvolle dribbels17
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,77 / 3,09
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd9
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage9%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten18
Balcontacten627
Balverlies206
Bal afgepakt14
Gewonnen luchtduels23
Gewonnen grondduels53
Clearances9
Balveroveringen48
Fouten ondervonden27
Fouten gemaakt16
Buitenspel6
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)71,28
Topsnelheid (km/u)36,10
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 3
Minuten196
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 0
Minuten163
Rating6,58
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid27 · 59%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels14 / 35
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels4
Clearances1
Balveroveringen2
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval52
Techniek50
Tactiek35
Verdediging42
Creativiteit48

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Fortaleza – Atlético Goianiense 0–0 23' 7.3
24 okt 2026 Atlético Goianiense – Grêmio Novorizontino 0–1 23' 6.6
17 okt 2026 Ponte Preta – Atlético Goianiense 1–1 45' 7.7
11 okt 2026 Atlético Goianiense – Sport Recife 1–1 74' 7.5
8 okt 2026 CRB – Atlético Goianiense 3–1 23' 6.5
3 okt 2026 Atlético Goianiense – América Mineiro 2–0 30' 6.8
27 sep 2026 Goiás – Atlético Goianiense 0–1 12' 6.9
6 sep 2026 Juventude – Atlético Goianiense 2–2 27' 6.4
30 aug 2026 Avaí – Atlético Goianiense 0–1 32' 7.5
26 aug 2026 Atlético Goianiense – Botafogo-SP 3–0 31' 6.6
19 aug 2026 Londrina – Atlético Goianiense 0–0 12' 6.5
15 aug 2026 Atlético Goianiense – Vila Nova FC 0–2 45' 6.5
9 aug 2026 Náutico – Atlético Goianiense 1–1 45' 6.8
28 jul 2026 Atlético Goianiense – Operário-PR 3–1 39' 6.5
24 jul 2026 Cuiabá – Atlético Goianiense 0–1 45' 7.6

Carrière en transfers

10 clubs · 13 transfers · totale transfersom 546k €
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer 546k €
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Transfer
  13. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,77
Rating laatste wedstrijd7,32 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,77 feb 2026 jul 2026 nov 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 6,6 7,7 7,5 6,5 6,8 6,9 6,4 7,5 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B Atlético Goianiense 28 (8) 1.088 2 4 6,82
2026 Copa do Brasil Atlético Goianiense 5 (3) 196 0 – –
2026 Goiano Atlético Goianiense 4 (0) 163 0 0 6,58

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

J1 League 2024 · percentiel onder middenvelders (190 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 52 Voltooide passes 5 Passnauwkeurigheid 1 Progressieve balvoeringen 48 Succesvolle dribbels 55 Tackles + onderscheppingen 28 Rating 5

21 wedstrijden · 550 min

Bruno José: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,15
52
Voltooide passes / 90 min 15,2
5
Passnauwkeurigheid 62,8%
1
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
48
Succesvolle dribbels / 90 min 0,65
55
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,80
28
Rating 6,61
5

Hoe berekenen we dit?