OrcaScore
9

Aanvaller

Bruno Damiani

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
37
2.724 min
Doelpunten
15
G+A per 90 min: 0,59
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,99
Leeftijd24
Geboortedatum18 apr 2002
Lengte188 cm
Gewicht64 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€2,2M
Contract tot31 dec 2028

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Muscle Injury · Afwezig Sinds 19 okt 2026 · Beëindigd: 25 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen32 / 30
Minuten2.513
Rating7,00
Doelpunten / Assists12 / 3
Schoten (op doel)72 (21)
Passes · nauwkeurigheid698 · 67%
Kansen gecreëerd37
Tackles / Onderscheppingen42 / 17
Gewonnen duels221 / 456
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten7 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists10,37 / 2,42
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd8
Grote kansen gemist9
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten1.193
Balverlies382
Bal afgepakt33
Gewonnen luchtduels123
Gewonnen grondduels98
Clearances31
Balveroveringen91
Fouten ondervonden51
Fouten gemaakt64
Buitenspel6
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)271,04
Topsnelheid (km/u)36,16
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten96
Rating7,05
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid22 · 59%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels7 / 12
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,69 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten42
Balverlies16
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels2
Clearances3
Balveroveringen4
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 0
Minuten115
Rating6,87
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid39 · 64%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels6 / 16
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten58
Balverlies23
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels2
Clearances0
Balveroveringen5
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)12,52
Topsnelheid (km/u)31,27

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval64
Techniek48
Tactiek58
Verdediging36
Creativiteit46

Kenmerken

Sterke punten

12526

Zwakke punten

614

Nationaal elftal

  • Uruguay1 caps · 0 goals · debuut mei 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 FC Cincinnati – Philadelphia Union 1–0 90' 7.4
25 okt 2026 Philadelphia Union – New England Revolution 1–2 90' 7.0
17 okt 2026 Philadelphia Union – Charlotte FC 2–2 82' 8.4
15 okt 2026 Chicago Fire – Philadelphia Union 1–3 80' 9.6
11 okt 2026 Philadelphia Union – Real Salt Lake 2–1 90' 7.1
27 sep 2026 Philadelphia Union – Orlando City SC 4–2 85' 6.8
20 sep 2026 Sporting Kansas City – Philadelphia Union 3–4 89' 6.9
14 sep 2026 San Diego FC – Philadelphia Union 0–5 77' 7.1
10 sep 2026 Philadelphia Union – FC Cincinnati 5–0 75' 9.2
6 sep 2026 Philadelphia Union – CF Montréal 2–0 89' 6.6
30 aug 2026 New York Red Bulls – Philadelphia Union 1–3 80' 6.8
23 aug 2026 Austin FC – Philadelphia Union 1–1 74' 6.9
20 aug 2026 Philadelphia Union – Inter Miami CF 2–2 82' 7.4
17 aug 2026 New York City FC – Philadelphia Union 2–3 90' 8.7
10 aug 2026 Philadelphia Union – Club Necaxa 3–1 73' 7.7

Carrière en transfers

4 clubs · 4 transfers · totale transfersom 3.3M €
  1. Transfer 3.3M €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)39
Gemiddelde rating7,01
Rating laatste wedstrijd7,431 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,01 nov 2025 mei 2026 okt 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 7,0 8,4 9,6 7,1 6,8 6,9 7,1 9,2 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Philadelphia Union 32 (30) 2.513 12 3 7,00
2026 CONCACAF Champions Cup Philadelphia Union 3 (0) 115 2 0 6,87
2026 Leagues Cup Philadelphia Union 2 (1) 96 1 0 7,05

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder aanvallers (85 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 82 xG 51 Schoten 48 xA 43 Sleutelpasses 78 Succesvolle dribbels 19 Gewonnen luchtduels 99 Rating 77

8 wedstrijden · 651 min

Bruno Damiani: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,69
82
xG / 90 min 0,40
51
Schoten / 90 min 2,49
48
xA / 90 min 0,11
43
Sleutelpasses / 90 min 2,07
78
Succesvolle dribbels / 90 min 0,28
19
Gewonnen luchtduels / 90 min 4,01
99
Rating 7,21
77

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?