OrcaScore
14

Verdediger

Bruno Bispo

  • Paysandu SC
  • Brazil
  • 30 jaar
  • 186 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
31
2.578 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,10
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,88
Leeftijd30
Geboortedatum6 jun 1996
Lengte186 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€230K
Contract tot30 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen18 / 17
Minuten1.408
Rating6,87
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)7 (3)
Passes · nauwkeurigheid674 · 88%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels152 / 235
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage14%
Nauwkeurige lange passes35
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels63
Clearances57
Balveroveringen190
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt16
Buitenspel0
Clean sheets2
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 12
Minuten1.080
Rating6,90
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid607 · 88%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen6 / 10
Gewonnen duels31 / 63
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes35
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten727
Balverlies76
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels19
Gewonnen grondduels12
Clearances60
Balveroveringen25
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval34
Techniek44
Tactiek47
Verdediging60
Creativiteit36

Kenmerken

Sterke punten

15

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
11 okt 2026 Brusque – Paysandu SC 1–1 90' 7.3
4 okt 2026 Paysandu SC – Ferroviária 1–0 90' 7.3
27 sep 2026 Inter de Limeira – Paysandu SC 2–0 27' 6.7
21 sep 2026 Paysandu SC – Inter de Limeira 2–2 – –
13 sep 2026 Ferroviária – Paysandu SC 1–0 – –
8 sep 2026 Paysandu SC – Brusque 1–2 – –
22 aug 2026 Ituano – Paysandu SC 0–1 38' 6.7
18 aug 2026 Ferroviária – Paysandu SC 4–0 72' 7.3
11 aug 2026 Paysandu SC – Confiança 2–1 90' 7.2
27 jul 2026 Amazonas FC – Paysandu SC 2–1 90' 6.6
12 jul 2026 Paysandu SC – Guarani 3–2 90' 7.2
5 jul 2026 Ypiranga FC – Paysandu SC 1–0 90' 7.6
27 jun 2026 Paysandu SC – Santa Cruz 1–3 90' 6.1
21 jun 2026 Maranhão – Paysandu SC 0–1 90' 7.5
14 jun 2026 Paysandu SC – Inter de Limeira 1–2 56' 6.5

Carrière en transfers

14 clubs · 16 transfers
  1. North Naar: Paysandu
    Transfer Niet bekendgemaakt
  2. ABC Naar: North
    Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Remo Naar: ABC
    Gratis transfer
  4. Erbil Naar: Remo
    Gratis transfer
  5. Manaus Naar: Erbil
    Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Zonder club Naar: Manaus
    Transfer
  7. Al-Qadsiah Naar: Zonder club
    Transfer
  8. Zonder club Naar: Al-Qadsiah
    Transfer
  9. Náutico Naar: Zonder club
    Transfer
  10. Gratis transfer
  11. Gratis transfer
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Gratis transfer
  15. Gratis transfer
  16. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 7 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)31
Gemiddelde rating6,88
Rating laatste wedstrijd7,311 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,88 jan 2026 apr 2026 okt 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 7,3 6,7 6,7 7,3 7,2 6,6 7,2 7,6 6,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série C Paysandu SC 18 (17) 1.408 1 1 6,87
2026 Mineiro, Módulo I North EC 12 (12) 1.080 1 0 6,90
2026 Copa do Brasil Paysandu SC 1 (1) 90 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série C 2024 · percentiel onder verdedigers (159 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 92 Onderscheppingen 52 Clearances 82 Gewonnen luchtduels 85 Gewonnen duels 92 Passnauwkeurigheid 77 Progressieve balvoeringen 50 Rating 26

19 wedstrijden · 1.165 min

Bruno Bispo: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,70
92
Onderscheppingen / 90 min 1,78
52
Clearances / 90 min 4,09
82
Gewonnen luchtduels / 90 min 3,48
85
Gewonnen duels 50,3%
92
Passnauwkeurigheid 86,1%
77
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,66
26

Hoe berekenen we dit?