OrcaScore
2

Verdediger

Brian Bayeye

  • FC Botoșani
  • DR Congo
  • 26 jaar
  • 190 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
1.125 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,72
Leeftijd26
Geboortedatum30 jun 2000
Lengte190 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€530K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 12
Minuten1.125
Rating6,72
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid480 · 85%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen13 / 14
Gewonnen duels51 / 93
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,25
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten789
Balverlies157
Bal afgepakt10
Gewonnen luchtduels17
Gewonnen grondduels34
Clearances17
Balveroveringen76
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt8
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets5
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)101,94
Topsnelheid (km/u)35,26

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval37
Techniek44
Tactiek33
Verdediging50
Creativiteit43

Nationaal elftal

  • DR Congo3 caps · 0 goals · debuut okt 2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Universitatea Craiova – FC Botoșani 2–1 90' 6.4
23 okt 2026 FC Botoșani – FC Petrolul Ploiești 1–3 90' 6.5
16 okt 2026 FC Dinamo București – FC Botoșani 2–0 90' 6.5
10 okt 2026 FC Botoșani – UTA Arad 2–0 90' 7.0
19 sep 2026 CFR 1907 Cluj – FC Botoșani 3–1 90' 6.6
13 sep 2026 FC Argeș Pitești – FC Botoșani 1–1 90' 6.6
5 sep 2026 FC Botoșani – Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 5–0 90' 7.1
30 aug 2026 Farul Constanța – FC Botoșani 0–0 90' 6.7
24 aug 2026 FC Botoșani – FK Csíkszereda Miercurea Ciuc 1–0 90' 7.7
17 aug 2026 FCSB – FC Botoșani 3–2 90' 6.1
10 aug 2026 FC Botoșani – FC Corvinul Hunedoara 0–0 90' 6.6
3 aug 2026 FC Universitatea Cluj – FC Botoșani 2–1 90' 6.5
27 jul 2026 FC Botoșani – FC Rapid București 1–1 45' 7.0
2 mei 2026 Bourg-en-Bresse – FC Villefranche Beaujolais 1–0 90' 6.6
24 apr 2026 Stade Malherbe Caen – FC Villefranche Beaujolais 3–0 90' 6.7

Carrière en transfers

8 clubs · 11 transfers · totale transfersom 700k €
  1. Gratis transfer
  2. Zonder club Naar: Villefranche
    Transfer
  3. Torino Naar: Zonder club
    Transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Ascoli Naar: Torino
    Terug van verhuur
  7. Torino Naar: Ascoli
    Verhuur
  8. Transfer 700k €
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating6,63
Rating laatste wedstrijd6,41 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
4 5 6 7 8 6,63 jan 2026 jul 2026 nov 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 6,5 6,5 7,0 6,6 6,6 7,1 6,7 7,7 6,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 SuperLiga României FC Botoșani 13 (12) 1.125 0 0 6,72

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Mozzart Bet Superliga 2024 · percentiel onder verdedigers (144 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 78 Onderscheppingen 54 Clearances 45 Gewonnen luchtduels 37 Gewonnen duels 49 Passnauwkeurigheid 10 Progressieve balvoeringen 50 Rating 7

7 wedstrijden · 522 min

Brian Bayeye: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,07
78
Onderscheppingen / 90 min 1,21
54
Clearances / 90 min 3,10
45
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,38
37
Gewonnen duels 54,9%
49
Passnauwkeurigheid 73,5%
10
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,56
7

Hoe berekenen we dit?