OrcaScore
14

Middenvelder

Brandon Comley

  • Barnet
  • Montserrat
  • 30 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
17
1.009 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,09
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,90
Leeftijd30
Geboortedatum18 nov 1995
Lengte180 cm
Gewicht72 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€96K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 8
Minuten701
Rating6,77
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid320 · 75%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen13 / 6
Gewonnen duels44 / 80
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,26
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes14
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten450
Balverlies104
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels21
Gewonnen grondduels23
Clearances24
Balveroveringen26
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt10
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)65,73
Topsnelheid (km/u)33,42
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten263
Rating7,57
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid108 · 81%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen7 / 0
Gewonnen duels18 / 26
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,24
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten141
Balverlies28
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels15
Clearances4
Balveroveringen10
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten45
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid12 · 83%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen3 / 3
Gewonnen duels3 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten22
Balverlies4
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances0
Balveroveringen6
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval43
Techniek44
Tactiek47
Verdediging63
Creativiteit41

Kenmerken

Sterke punten

15

Zwakke punten

13

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Crewe Alexandra – Barnet 1–1 90' 7.0
27 okt 2026 Barnet – York City 3–1 63' 6.8
24 okt 2026 Barnet – Oldham Athletic 1–1 1' –
20 okt 2026 Barnet – Swindon Town 1–3 90' 7.3
17 okt 2026 Tranmere Rovers – Barnet 1–2 90' 7.6
10 okt 2026 Bristol Rovers – Barnet 1–3 31' 6.6
6 okt 2026 Montserrat – Turks and Caicos Islands 4–1 90' 6.9
26 sep 2026 Montserrat – British Virgin Islands 3–0 90' 8.7
23 sep 2026 Turks and Caicos Islands – Montserrat 0–2 83' 7.1
19 sep 2026 Barnet – Fleetwood Town 3–1 90' 6.7
12 sep 2026 Barnet – Accrington Stanley 2–1 90' 6.7
5 sep 2026 Chesterfield – Barnet 3–3 74' 6.4
1 sep 2026 Exeter City – Barnet 1–1 45' 6.6
29 aug 2026 Barnet – Cheltenham Town 2–2 15' 6.5
22 aug 2026 Shrewsbury Town – Barnet 1–3 10' 6.6

Carrière en transfers

9 clubs · 14 transfers
  1. Walsall Naar: Barnet
    Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. QPR Naar: Colchester
    Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Colchester Naar: QPR
    Terug van verhuur
  7. QPR Naar: Colchester
    Verhuur
  8. Grimsby Naar: QPR
    Terug van verhuur
  9. QPR Naar: Grimsby
    Verhuur
  10. Grimsby Naar: QPR
    Terug van verhuur
  11. QPR Naar: Grimsby
    Verhuur
  12. Carlisle Naar: QPR
    Terug van verhuur
  13. QPR Naar: Carlisle
    Verhuur
  14. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)46
Gemiddelde rating6,80
Rating laatste wedstrijd7,031 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,80 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 6,8 7,3 7,6 6,6 6,9 8,7 7,1 6,7 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Barnet 13 (8) 701 0 0 6,77
2026 CONCACAF Nations League Montserrat 3 (3) 263 0 1 7,57
2026 Football League Trophy Barnet 1 (1) 45 0 0 6,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder middenvelders (121 spelers)

Vergelijken
50 xA 34 Sleutelpasses 10 Voltooide passes 54 Passnauwkeurigheid 21 Progressieve balvoeringen 9 Succesvolle dribbels 17 Tackles + onderscheppingen 66 Rating 19

6 wedstrijden · 324 min

Brandon Comley: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
34
Sleutelpasses / 90 min 0,28
10
Voltooide passes / 90 min 21,9
54
Passnauwkeurigheid 67,5%
21
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,28
9
Succesvolle dribbels / 90 min 0,28
17
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,06
66
Rating 6,58
19

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?