OrcaScore
23

Middenvelder

Bradley Ibrahim

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
16
719 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,25
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,84
Leeftijd22
Geboortedatum21 okt 2004
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€585K
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 4
Minuten521
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)8 (2)
Passes · nauwkeurigheid181 · 65%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen21 / 1
Gewonnen duels39 / 84
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,67 / 0,96
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten301
Balverlies103
Bal afgepakt10
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels26
Clearances9
Balveroveringen20
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt11
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)67,22
Topsnelheid (km/u)33,19
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten108
Rating7,55
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid70 · 89%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen5 / 0
Gewonnen duels11 / 19
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten93
Balverlies16
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels10
Clearances0
Balveroveringen6
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid11 · 82%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels5 / 12
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten30
Balverlies8
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval49
Techniek46
Tactiek39
Verdediging46
Creativiteit49

Kenmerken

Zwakke punten

13

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Plymouth Argyle – Reading 0–0 – –
24 okt 2026 Cambridge United – Plymouth Argyle 2–3 13' 6.5
20 okt 2026 Stevenage – Plymouth Argyle 3–0 14' 6.7
17 okt 2026 Plymouth Argyle – Huddersfield Town 0–2 62' 6.4
10 okt 2026 Plymouth Argyle – AFC Wimbledon 2–1 90' 6.5
6 okt 2026 Newport County – Plymouth Argyle 6–7 18' 7.3
3 okt 2026 Leyton Orient – Plymouth Argyle 0–2 90' 7.2
26 sep 2026 Plymouth Argyle – Burton Albion 0–1 20' 6.8
22 sep 2026 Plymouth Argyle – Crystal Palace U21 5–1 90' 7.8
19 sep 2026 Blackpool – Plymouth Argyle 2–4 11' 6.6
12 sep 2026 Plymouth Argyle – Barnsley 3–0 17' 6.7
5 sep 2026 Doncaster Rovers – Plymouth Argyle 2–3 18' 6.7
1 sep 2026 Leicester City – Plymouth Argyle 2–0 70' 6.6
29 aug 2026 Plymouth Argyle – Bradford City 2–0 10' 6.7
25 aug 2026 Plymouth Argyle – Coventry City 2–4 90' 6.6

Carrière en transfers

4 clubs · 4 transfers · totale transfersom 300k €
  1. Transfer 300k €
  2. Crawley Naar: Hertha
    Terug van verhuur
  3. Hertha Naar: Crawley
    Verhuur
  4. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)21
Gemiddelde rating6,73
Rating laatste wedstrijd6,524 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,73 nov 2025 sep 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,7 6,4 6,5 7,3 7,2 6,8 7,8 6,6 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Plymouth Argyle 13 (4) 521 0 2 6,75
2026 Football League Trophy Plymouth Argyle 2 (1) 108 0 0 7,55
2026 EFL Cup Plymouth Argyle 1 (1) 90 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder middenvelders (108 spelers)

Vergelijken
50 xA 91 Sleutelpasses 96 Voltooide passes 22 Passnauwkeurigheid 2 Progressieve balvoeringen 46 Succesvolle dribbels 26 Tackles + onderscheppingen 92 Rating 47

8 wedstrijden · 317 min

Bradley Ibrahim: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,26
91
Sleutelpasses / 90 min 2,56
96
Voltooide passes / 90 min 16,8
22
Passnauwkeurigheid 60,8%
2
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,85
46
Succesvolle dribbels / 90 min 0,28
26
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,97
92
Rating 6,85
47

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?