OrcaScore
6

Verdediger

Bradley Danger

  • Red Star FC
  • France
  • 28 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
7
420 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,69
Leeftijd28
Geboortedatum29 jan 1998
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€680K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 4
Minuten420
Rating6,69
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid244 · 80%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen11 / 5
Gewonnen duels28 / 48
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes19
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten305
Balverlies56
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels20
Clearances16
Balveroveringen18
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt12
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)35,67
Topsnelheid (km/u)36,01

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval39
Techniek51
Tactiek49
Verdediging55
Creativiteit44

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Red Star FC – Nancy 1–4 92' 6.6
26 okt 2026 Montpellier – Red Star FC 2–1 90' 6.4
17 okt 2026 Red Star FC – Saint-Étienne 0–1 – –
10 okt 2026 Clermont Foot – Red Star FC 2–3 21' 6.4
19 sep 2026 Guingamp – Red Star FC 1–3 79' 6.9
14 sep 2026 Red Star FC – Metz 1–0 23' 6.6
21 aug 2026 US Boulogne Côte-d'Opale – Red Star FC 1–1 90' 7.0
14 aug 2026 Red Star FC – Sochaux 0–0 27' 6.9
12 mei 2026 Red Star FC – Rodez AF 2–3 90' 7.4
9 mei 2026 Red Star FC – Montpellier 1–1 90' 6.1
2 mei 2026 Amiens SC – Red Star FC 1–3 90' 6.8
24 apr 2026 Red Star FC – Guingamp 3–2 90' 7.0
18 apr 2026 Stade de Reims – Red Star FC 3–2 90' 6.4
11 apr 2026 Red Star FC – Bastia 4–3 90' 6.5
3 apr 2026 Red Star FC – Stade Lavallois 0–0 90' 7.4

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers
  1. Rodez Naar: Red Star
    Gratis transfer
  2. Chambly Naar: Rodez
    Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)25
Gemiddelde rating6,86
Rating laatste wedstrijd6,62 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,86 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,4 6,4 6,9 6,6 7,0 6,9 7,4 6,1 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Ligue 2 Red Star FC 7 (4) 420 0 0 6,69

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Ligue 2 2024 · percentiel onder verdedigers (146 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 43 Onderscheppingen 34 Clearances 56 Gewonnen luchtduels 66 Gewonnen duels 78 Passnauwkeurigheid 61 Progressieve balvoeringen 46 Rating 40

14 wedstrijden · 880 min

Bradley Danger: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,53
43
Onderscheppingen / 90 min 0,92
34
Clearances / 90 min 3,89
56
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,05
66
Gewonnen duels 60,9%
78
Passnauwkeurigheid 85,1%
61
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
46
Rating 6,82
40

Hoe berekenen we dit?