OrcaScore
8

Middenvelder

Boubacar Kamara

  • Aston Villa
  • France
  • 26 jaar
  • 184 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
1.006 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,18
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,99
Leeftijd26
Geboortedatum23 nov 1999
Lengte184 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€49M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten141
Rating7,25
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid78 · 96%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels10 / 15
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,01 / 0,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten102
Balverlies6
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels6
Clearances8
Balveroveringen6
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)18,04
Topsnelheid (km/u)30,53
Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 9
Minuten793
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid388 · 87%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen25 / 6
Gewonnen duels62 / 109
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,09 / 0,25
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes13
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten531
Balverlies79
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels51
Clearances20
Balveroveringen34
Fouten ondervonden21
Fouten gemaakt19
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)97,66
Topsnelheid (km/u)31,18
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten72
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid21 · 90%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 3
Gewonnen duels0 / 2
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten32
Balverlies3
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances1
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval52
Techniek59
Tactiek56
Verdediging57
Creativiteit59

Kenmerken

Sterke punten

13

Nationaal elftal

  • France5 caps · 0 goals · debuut jun 2022

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Manchester United – Aston Villa – – –
31 okt 2026 Aston Villa – Fulham 1–1 79' 7.1
28 okt 2026 Bournemouth – Aston Villa 3–0 – –
24 okt 2026 Aston Villa – Manchester City 2–1 90' 6.9
21 okt 2026 Aston Villa – Viking 3–1 – –
17 okt 2026 Newcastle United – Aston Villa 0–1 90' 7.7
14 okt 2026 Aston Villa – Fenerbahçe 6–0 73' 7.3
10 okt 2026 Aston Villa – Brentford 2–2 90' 7.2
2 okt 2026 Sevilla – Aston Villa 1–3 – –
19 sep 2026 Tottenham Hotspur – Aston Villa 2–3 84' 7.0
16 sep 2026 Coventry – Aston Villa 1–3 – –
12 sep 2026 Aston Villa – Nottingham Forest 1–2 90' 7.1
8 sep 2026 Club Brugge KV – Aston Villa 2–3 68' 7.2
5 sep 2026 Hull City – Aston Villa 0–0 90' 7.0
31 aug 2026 Aston Villa – Arsenal 0–1 90' 6.8

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Transfer
  3. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)27
Gemiddelde rating6,99
Rating laatste wedstrijd7,131 okt 2026
Gemiste wedstrijden311 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,99 nov 2025 jan 2026 okt 2026 7,1

Laatste 10 wedstrijden

7,1 6,9 7,7 7,3 7,2 7,0 7,1 7,2 7,0 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier League Aston Villa 9 (9) 793 0 1 7,00
2026 UEFA Champions League Aston Villa 2 (2) 141 0 1 7,25
2026 UEFA Super Cup Aston Villa 1 (1) 72 0 0 6,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Premier League 2026 · percentiel onder middenvelders (80 spelers)

Vergelijken
50 xA 9 Sleutelpasses 26 Voltooide passes 68 Passnauwkeurigheid 64 Progressieve balvoeringen 1 Succesvolle dribbels 46 Tackles + onderscheppingen 48 Rating 34

5 wedstrijden · 444 min

Boubacar Kamara: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,03
9
Sleutelpasses / 90 min 0,81
26
Voltooide passes / 90 min 43,0
68
Passnauwkeurigheid 87,6%
64
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,20
1
Succesvolle dribbels / 90 min 0,61
46
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,23
48
Rating 6,82
34

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?