OrcaScore
9

Aanvaller

Blaž Kramer

  • NK Celje
  • Slovenia
  • 30 jaar
  • 191 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
539 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,17
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,58
Leeftijd30
Geboortedatum1 jun 1996
Lengte191 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€775K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 3
Minuten291
Rating6,52
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (1)
Passes · nauwkeurigheid58 · 74%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels27 / 58
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels10
Clearances0
Balveroveringen4
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt2
Buitenspel2
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten39
Rating6,55
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid9 · 78%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels6 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,57 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten24
Balverlies6
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels1
Clearances2
Balveroveringen0
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)5,41
Topsnelheid (km/u)32,26
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten209
Rating6,70
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid44 · 73%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels7 / 21
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,41 / 0,19
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten70
Balverlies27
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels5
Clearances1
Balveroveringen3
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)20,45
Topsnelheid (km/u)33,21

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval59
Techniek47
Tactiek43
Verdediging27
Creativiteit41

Kenmerken

Zwakke punten

146

Nationaal elftal

  • Slovenia10 caps · 0 goals · debuut sep 2020

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
28 okt 2026 NK Olimpija Ljubljana – NK Celje 1–1 76' 6.4
22 okt 2026 NK Celje – Red Bull Salzburg 2–2 90' 7.5
18 okt 2026 NK Maribor – NK Celje 0–0 27' 6.4
15 okt 2026 NK Celje – Omonia Nicosia 0–3 90' 6.3
10 okt 2026 NK Celje – NK Aluminij Kidričevo 1–0 23' 6.6
16 sep 2026 Bayer 04 Leverkusen – NK Celje 2–0 29' 6.3
12 sep 2026 NK Bravo – NK Celje 2–1 79' 6.7
6 sep 2026 NK Celje – FC Koper 0–1 86' 6.5
22 aug 2026 Fenerbahçe – Konyaspor 4–2 17' 6.5
15 aug 2026 Konyaspor – Çaykur Rizespor 0–1 22' 6.6
25 jul 2026 Konyaspor – Hull City 0–3 – –
15 jul 2026 Zoria Luhansk – Konyaspor 1–2 – –
22 mei 2026 Trabzonspor – Konyaspor 2–1 10' 6.4
21 apr 2026 Konyaspor – Fenerbahçe 1–0 55' 7.0
17 apr 2026 Antalyaspor – Konyaspor 0–2 45' 6.0

Carrière en transfers

8 clubs · 9 transfers · totale transfersom 1M €
  1. Transfer 300k €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer 700k €
  5. Zürich Naar: Legia
    Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Gratis transfer
  8. Gratis transfer
  9. Sampion Jugend Naar: Šampion
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)29
Gemiddelde rating6,58
Rating laatste wedstrijd6,328 okt 2026
Gemiste wedstrijden41 blessure geregistreerd
5 6 7 8 6,58 dec 2025 apr 2026 okt 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 7,5 6,4 6,3 6,6 6,3 6,7 6,5 6,5 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 PrvaLiga NK Celje 5 (3) 291 0 0 6,52
2026 UEFA Europa League NK Celje 3 (2) 209 1 0 6,70
2026 Trendyol Süper Lig Konyaspor 2 (0) 39 0 0 6,55

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Trendyol Süper Lig 2024 · percentiel onder aanvallers (68 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 60 xG 77 Schoten 58 xA 20 Sleutelpasses 27 Succesvolle dribbels 17 Gewonnen luchtduels 85 Rating 67

30 wedstrijden · 1.995 min

Blaž Kramer: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,41
60
xG / 90 min 0,51
77
Schoten / 90 min 2,48
58
xA / 90 min 0,04
20
Sleutelpasses / 90 min 0,77
27
Succesvolle dribbels / 90 min 0,41
17
Gewonnen luchtduels / 90 min 3,65
85
Rating 6,91
67

Hoe berekenen we dit?