OrcaScore
7

Middenvelder

Benjamin Verbič

  • NK Celje
  • Slovenia
  • 32 jaar
  • 183 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
527 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,17
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,66
Leeftijd32
Geboortedatum26 nov 1993
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€535K
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 3
Minuten341
Rating6,65
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)8 (3)
Passes · nauwkeurigheid121 · 72%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels33 / 71
Succesvolle dribbels12
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage12%
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels1
Clearances0
Balveroveringen13
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt9
Buitenspel1
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten178
Rating6,63
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (3)
Passes · nauwkeurigheid37 · 73%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels12 / 32
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,42 / 0,16
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten84
Balverlies29
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels11
Clearances0
Balveroveringen7
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)12,43
Topsnelheid (km/u)27,94
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten8
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid2 · 100%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels3 / 4
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten9
Balverlies3
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval54
Techniek58
Tactiek38
Verdediging37
Creativiteit50

Nationaal elftal

  • Slovenia65 caps · 7 goals · debuut mrt 2015

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 NK Celje – NK Nafta Lendava 1903 4–0 – –
28 okt 2026 NK Olimpija Ljubljana – NK Celje 1–1 76' 6.5
22 okt 2026 NK Celje – Red Bull Salzburg 2–2 81' 7.1
18 okt 2026 NK Maribor – NK Celje 0–0 80' 6.9
15 okt 2026 NK Celje – Omonia Nicosia 0–3 28' 6.3
10 okt 2026 NK Celje – NK Aluminij Kidričevo 1–0 – –
16 sep 2026 Bayer 04 Leverkusen – NK Celje 2–0 69' 6.5
12 sep 2026 NK Bravo – NK Celje 2–1 64' 7.1
6 sep 2026 NK Celje – FC Koper 0–1 49' 6.6
2 sep 2026 NK Aluminij Kidričevo – NK Celje 0–2 – –
26 aug 2026 NK Celje – ŠK Slovan Bratislava 1–2 47' 6.4
19 aug 2026 ŠK Slovan Bratislava – NK Celje 1–1 33' 6.7
15 aug 2026 NK Nafta Lendava 1903 – NK Celje 1–3 36' 6.3
11 aug 2026 NK Celje – FC Ararat-Armenia 2–0 – –
8 aug 2026 NK Celje – NK Olimpija Ljubljana 1–0 36' 6.5

Carrière en transfers

8 clubs · 11 transfers · totale transfersom 5.2M €
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer 4M €
  7. Transfer 1.2M €
  8. Šampion Naar: Celje
    Terug van verhuur
  9. Celje Naar: Šampion
    Verhuur
  10. Šampion Naar: Celje
    Terug van verhuur
  11. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating6,74
Rating laatste wedstrijd6,328 okt 2026
Gemiste wedstrijden02 blessures geregistreerd
6 7 8 6,74 nov 2025 mei 2026 okt 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 7,1 6,9 6,3 6,5 7,1 6,6 6,4 6,7 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 PrvaLiga NK Celje 6 (3) 341 1 0 6,65
2026 UEFA Europa League NK Celje 3 (2) 178 0 0 6,63
2026 World Cup Qual. UEFA Slovenia 1 (0) 8 0 0 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Stoiximan Super League 2024 · percentiel onder middenvelders (148 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 78 Voltooide passes 39 Passnauwkeurigheid 40 Progressieve balvoeringen 44 Succesvolle dribbels 97 Tackles + onderscheppingen 10 Rating 81

11 wedstrijden · 555 min

Benjamin Verbič: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,46
78
Voltooide passes / 90 min 26,1
39
Passnauwkeurigheid 79,7%
40
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
44
Succesvolle dribbels / 90 min 2,59
97
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,30
10
Rating 7,03
81

Hoe berekenen we dit?