OrcaScore
4

Middenvelder

Benjamin Tahirović

  • KRC Genk
  • Bosnia & Herzegovina
  • 23 jaar
  • 191 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
410 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,73
Leeftijd23
Geboortedatum3 mrt 2003
Lengte191 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€4,4M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 4
Minuten350
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (1)
Passes · nauwkeurigheid241 · 89%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen4 / 5
Gewonnen duels9 / 26
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,35 / 0,28
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes14
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten293
Balverlies34
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels6
Clearances4
Balveroveringen24
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt10
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)41,47
Topsnelheid (km/u)31,26
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating7,30
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 0
Minuten60
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid27 · 81%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels1 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,01 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten36
Balverlies6
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances2
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)7,96
Topsnelheid (km/u)31,40

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval49
Techniek49
Tactiek45
Verdediging49
Creativiteit51

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 USG – KRC Genk – – –
31 okt 2026 KV Mechelen – KRC Genk 1–0 80' 7.3
25 okt 2026 KRC Genk – Standard Liège 2–1 70' 6.6
17 okt 2026 Royal Excelsior Virton – KRC Genk 0–2 90' 7.3
10 okt 2026 KRC Genk – KV Kortrijk 3–0 68' 6.8
5 okt 2026 Bosnia & Herzegovina – Poland 1–0 27' 6.6
28 sep 2026 Romania – Bosnia & Herzegovina 2–4 9' 6.5
25 sep 2026 Poland – Bosnia & Herzegovina 0–0 24' 6.7
20 sep 2026 Club Brugge KV – KRC Genk 3–0 76' 6.7
13 sep 2026 KRC Genk – KAA Gent 1–1 45' 6.8
6 sep 2026 RSC Anderlecht – KRC Genk 0–0 11' 6.6
2 jul 2026 USA – Bosnia & Herzegovina 2–0 39' 6.6
24 jun 2026 Bosnia & Herzegovina – Qatar 3–1 45' 6.9
18 jun 2026 Switzerland – Bosnia & Herzegovina 4–1 63' 6.1
12 jun 2026 Canada – Bosnia & Herzegovina 1–1 90' 6.5

Carrière en transfers

6 clubs · 6 transfers · totale transfersom 8.8M €
  1. Genk Naar: Brøndby
    Terug van verhuur
  2. Brøndby Naar: Genk
    Verhuur
  3. Ajax Naar: Brøndby
    Transfer 1.3M €
  4. Roma Naar: Ajax
    Transfer 7.5M €
  5. Roma U20 Naar: Roma
    Transfer
  6. Djursholm U17 Naar: Vasalund
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)31
Gemiddelde rating6,72
Rating laatste wedstrijd7,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,72 nov 2025 mei 2026 okt 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 6,6 7,3 6,8 6,6 6,5 6,7 6,7 6,8 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Pro League KRC Genk 6 (4) 350 0 0 6,80
2026 UEFA Nations League Bosnia & Herzegovina 3 (0) 60 0 0 6,60
2026 Belgian Cup KRC Genk – – 0 – 7,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Danish Superliga 2024 · percentiel onder middenvelders (99 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 85 Voltooide passes 85 Passnauwkeurigheid 66 Progressieve balvoeringen 48 Succesvolle dribbels 48 Tackles + onderscheppingen 35 Rating 43

15 wedstrijden · 863 min

Benjamin Tahirović: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,98
85
Voltooide passes / 90 min 48,9
85
Passnauwkeurigheid 84,5%
66
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
48
Succesvolle dribbels / 90 min 0,73
48
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,50
35
Rating 6,81
43

Hoe berekenen we dit?