OrcaScore
24

Middenvelder

Benjamín Borasi

  • Náutico
  • Argentina
  • 28 jaar
  • 171 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
30
1.695 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,21
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,79
Leeftijd28
Geboortedatum11 nov 1997
Lengte171 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€270K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen16 / 11
Minuten1.044
Rating6,81
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)27 (10)
Passes · nauwkeurigheid306 · 80%
Kansen gecreëerd18
Tackles / Onderscheppingen28 / 13
Gewonnen duels67 / 133
Succesvolle dribbels13
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists3,98 / 0,96
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage7%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten541
Balverlies143
Bal afgepakt13
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels61
Clearances10
Balveroveringen59
Fouten ondervonden20
Fouten gemaakt22
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)91,73
Topsnelheid (km/u)36,65
Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 5
Minuten501
Rating6,76
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)7 (1)
Passes · nauwkeurigheid107 · 69%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels50 / 110
Succesvolle dribbels12
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten4
Gewonnen luchtduels3
Clearances0
Balveroveringen26
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt6
Buitenspel4
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten150
Rating–
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Kopgoals0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval50
Techniek53
Tactiek37
Verdediging45
Creativiteit47

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Náutico – Avaí 1–0 90' 7.6
27 okt 2026 Juventude – Náutico 4–0 66' 6.5
20 okt 2026 Goiás – Náutico 0–0 71' 6.7
9 okt 2026 Náutico – Grêmio Novorizontino 0–2 52' 7.0
3 okt 2026 Fortaleza – Náutico 1–1 32' 6.9
26 sep 2026 Náutico – Sport Recife 3–1 32' 7.2
22 sep 2026 Cuiabá – Náutico 3–0 45' 6.8
16 sep 2026 Náutico – Operário-PR 3–3 67' 6.5
10 sep 2026 América-MG – Náutico 2–1 45' 6.3
4 sep 2026 Náutico – Botafogo-SP 1–0 56' 7.2
29 aug 2026 Náutico – Athletic Club 2–1 90' 6.7
23 aug 2026 São Bernardo – Náutico 1–1 85' 6.4
19 aug 2026 Náutico – Ceará 1–0 66' 6.1
15 aug 2026 Ponte Preta – Náutico 1–1 90' 7.6
9 aug 2026 Náutico – Atlético-GO 1–1 87' 7.0

Carrière en transfers

9 clubs · 16 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Transfer
  16. Sarmiento U20 Naar: Sarmiento Reserve
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)29
Gemiddelde rating6,81
Rating laatste wedstrijd7,61 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,81 jan 2026 aug 2026 nov 2026 7,6

Laatste 10 wedstrijden

7,6 6,5 6,7 7,0 6,9 7,2 6,8 6,5 6,3 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B Náutico 16 (11) 1.044 2 0 6,81
2026 Primera Nacional San Martín de Tucumán 12 (5) 501 0 1 6,76
2026 Copa Argentina San Martín de Tucumán 2 (2) 150 1 0 –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2026 · percentiel onder middenvelders (113 spelers)

Vergelijken
50 xA 32 Sleutelpasses 53 Voltooide passes 25 Passnauwkeurigheid 44 Progressieve balvoeringen 86 Succesvolle dribbels 64 Tackles + onderscheppingen 88 Rating 13

9 wedstrijden · 518 min

Benjamín Borasi: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,06
32
Sleutelpasses / 90 min 1,39
53
Voltooide passes / 90 min 23,1
25
Passnauwkeurigheid 82,6%
44
Progressieve balvoeringen / 90 min 2,61
86
Succesvolle dribbels / 90 min 0,87
64
Tackles + onderscheppingen / 90 min 4,00
88
Rating 6,68
13

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?