OrcaScore
23

Verdediger

Benedikt Zech

  • SCR Altach
  • Austria
  • 36 jaar
  • 186 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Geblesseerd — Illness · Terug: 15 nov 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
856 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,06
Leeftijd36
Geboortedatum3 nov 1990
Lengte186 cm
Gewicht77 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€120K
Contract tot30 jun 2027

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Illness · Dag tot dag Sinds 31 okt 2026 · Terug: 15 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten720
Rating6,98
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid449 · 86%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen14 / 19
Gewonnen duels32 / 50
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,03 / 0,40
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes32
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten571
Balverlies78
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels12
Gewonnen grondduels20
Clearances39
Balveroveringen29
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)74,33
Topsnelheid (km/u)36,17
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten136
Rating7,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid101 · 93%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels18 / 21
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels3
Clearances2
Balveroveringen20
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Clean sheets1

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval34
Techniek44
Tactiek54
Verdediging69
Creativiteit39

Kenmerken

Sterke punten

15

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
27 okt 2026 Grazer AK 1902 – SCR Altach 0–4 46' 7.3
23 okt 2026 SCR Altach – Austria Wien 2–1 90' 7.1
18 okt 2026 Red Bull Salzburg – SCR Altach 3–0 90' 6.3
11 okt 2026 SCR Altach – Wolfsberger AC 3–0 90' 7.5
19 sep 2026 SC Austria Lustenau – SCR Altach 2–0 90' 7.4
22 aug 2026 SCR Altach – TSV Hartberg 1–2 90' 6.8
15 aug 2026 SK Sturm Graz – SCR Altach 1–0 90' 6.8
7 aug 2026 SCR Altach – WSG Tirol 3–1 90' 7.3
2 aug 2026 SK Rapid Wien – SCR Altach 1–0 90' 6.6
24 jul 2026 SV Leobendorf – SCR Altach 0–1 90' 7.5
4 jul 2026 SCR Altach – 1. FC Heidenheim 1–2 – –
27 jun 2026 FC St. Gallen 1879 – SCR Altach 3–2 – –
16 mei 2026 SCR Altach – SV Ried 2–0 90' 7.6
9 mei 2026 Grazer AK 1902 – SCR Altach 2–2 90' 6.3
4 mei 2026 SCR Altach – Wolfsberger AC 1–4 90' 6.2

Carrière en transfers

3 clubs · 5 transfers
  1. Pogoń Naar: Altach
    Gratis transfer
  2. Altach Naar: Pogoń
    Gratis transfer
  3. Zonder club Naar: Altach
    Transfer
  4. A. Lustenau Naar: Zonder club
    Transfer
  5. Vgb. U19 Naar: A. Lustenau
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)29
Gemiddelde rating6,90
Rating laatste wedstrijd7,327 okt 2026
Gemiste wedstrijden22 blessures geregistreerd
5 6 7 8 6,90 dec 2025 apr 2026 okt 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 7,1 6,3 7,5 7,4 6,8 6,8 7,3 6,6 7,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Austrian Bundesliga SCR Altach 8 (8) 720 0 0 6,98
2026 ÖFB Cup SCR Altach 2 (2) 136 0 0 7,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Austrian Bundesliga 2024 · percentiel onder verdedigers (87 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 28 Onderscheppingen 55 Clearances 52 Gewonnen luchtduels 37 Gewonnen duels 51 Passnauwkeurigheid 67 Progressieve balvoeringen 98 Rating 50

16 wedstrijden · 1.434 min

Benedikt Zech: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,51
28
Onderscheppingen / 90 min 1,32
55
Clearances / 90 min 5,02
52
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,82
37
Gewonnen duels 57,9%
51
Passnauwkeurigheid 85,3%
67
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,13
98
Rating 6,91
50

Hoe berekenen we dit?