OrcaScore
77

Verdediger

Bendegúz Bolla

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.293 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,21
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
7,28
Leeftijd26
Geboortedatum22 nov 1999
Lengte179 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€2,9M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 11
Minuten990
Rating7,45
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)8 (3)
Passes · nauwkeurigheid760 · 89%
Kansen gecreëerd20
Tackles / Onderscheppingen7 / 8
Gewonnen duels22 / 61
Succesvolle dribbels10
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,14 / 3,97
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd8
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes35
Nauwkeurige voorzetten13
Balcontacten990
Balverlies153
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels22
Clearances20
Balveroveringen47
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt11
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week3
Clean sheets6
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)96,90
Topsnelheid (km/u)36,10
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten124
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid87 · 80%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels7 / 10
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,81 / 0,40
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten121
Balverlies20
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels6
Clearances3
Balveroveringen9
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt0
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)13,05
Topsnelheid (km/u)30,10
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten179
Rating6,95
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid209 · 87%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels8 / 17
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten4
Gewonnen luchtduels2
Clearances1
Balveroveringen18
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval48
Techniek55
Tactiek46
Verdediging52
Creativiteit55

Nationaal elftal

  • Hungary38 caps · 0 goals · debuut jun 2021

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
6 nov 2026 SK Rapid Wien – Wolfsberger AC – – –
1 nov 2026 FK Austria Wien – SK Rapid Wien 0–2 90' 7.9
27 okt 2026 First Vienna FC – SK Rapid Wien 0–3 89' 7.3
24 okt 2026 SK Rapid Wien – SC Austria Lustenau 5–1 90' 7.3
16 okt 2026 SK Rapid Wien – TSV Hartberg 3–1 90' 7.3
11 okt 2026 LASK – SK Rapid Wien 0–2 90' 8.8
5 okt 2026 Ukraine – Hungary 1–2 – –
28 sep 2026 Northern Ireland – Hungary 0–0 34' 6.6
25 sep 2026 Hungary – Ukraine 0–1 90' 6.8
18 sep 2026 SK Rapid Wien – WSG Tirol 3–0 90' 9.1
12 sep 2026 Wolfsberger AC – SK Rapid Wien 0–3 90' 8.2
5 sep 2026 Austria Klagenfurt – SK Rapid Wien 2–5 90' 6.6
2 sep 2026 Red Bull Salzburg – SK Rapid Wien 5–1 90' 5.5
30 aug 2026 SK Rapid Wien – SK Sturm Graz 3–1 90' 6.5
26 aug 2026 SK Rapid Wien – Heart of Midlothian 5–6 111' 6.6

Carrière en transfers

8 clubs · 13 transfers · totale transfersom 2M €
  1. Wolves Naar: Rapid
    Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer 2M €
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)39
Gemiddelde rating7,15
Rating laatste wedstrijd7,91 nov 2026
Gemiste wedstrijden11 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,15 dec 2025 jul 2026 nov 2026 7,9

Laatste 10 wedstrijden

7,9 7,3 7,3 7,3 8,8 6,6 6,8 9,1 8,2 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Austrian Bundesliga SK Rapid Wien 11 (11) 990 1 1 7,45
2026 ÖFB Cup SK Rapid Wien 2 (2) 179 0 1 6,95
2026 UEFA Nations League Hungary 2 (2) 124 0 0 6,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Austrian Bundesliga 2024 · percentiel onder verdedigers (87 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 29 Onderscheppingen 25 Clearances 10 Gewonnen luchtduels 9 Gewonnen duels 33 Passnauwkeurigheid 44 Progressieve balvoeringen 45 Rating 75

32 wedstrijden · 2.865 min

Bendegúz Bolla: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,57
29
Onderscheppingen / 90 min 0,91
25
Clearances / 90 min 2,42
10
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,91
9
Gewonnen duels 55,1%
33
Passnauwkeurigheid 79,4%
44
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
45
Rating 7,04
75

Hoe berekenen we dit?