OrcaScore
6

Middenvelder

Ben Paton

  • Forge FC
  • Canada
  • 26 jaar
  • 176 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
37
2.822 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,22
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,90
Leeftijd26
Geboortedatum5 mei 2000
Lengte176 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€145K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen29 / 24
Minuten2.278
Rating6,90
Doelpunten / Assists4 / 2
Schoten (op doel)42 (12)
Passes · nauwkeurigheid846 · 83%
Kansen gecreëerd25
Tackles / Onderscheppingen43 / 21
Gewonnen duels103 / 202
Succesvolle dribbels20
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,14 / 0,47
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage10%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes57
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten1.266
Balverlies265
Bal afgepakt25
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels95
Clearances35
Balveroveringen123
Fouten ondervonden33
Fouten gemaakt22
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week5
Clean sheets8
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)211,16
Topsnelheid (km/u)34,12
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 3
Minuten373
Rating7,00
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)6 (3)
Passes · nauwkeurigheid135 · 87%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen3 / 3
Gewonnen duels10 / 17
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,35 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten185
Balverlies37
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels7
Clearances1
Balveroveringen14
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten171
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid40 · 80%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen4 / 3
Gewonnen duels10 / 17
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten73
Balverlies20
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels9
Clearances3
Balveroveringen11
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,36
Topsnelheid (km/u)31,45

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval47
Techniek47
Tactiek46
Verdediging53
Creativiteit47

Kenmerken

Sterke punten

26

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Atlético Ottawa – Forge FC 2–2 85' 6.4
25 okt 2026 Pacific FC – Forge FC 1–1 90' 6.1
22 okt 2026 CF Montréal – Forge FC 3–5 75' 7.0
17 okt 2026 Atlético Ottawa – Forge FC 1–2 16' 6.4
12 okt 2026 Forge FC – Inter Toronto 5–0 79' 8.1
8 okt 2026 Forge FC – Pacific FC 3–0 12' 7.7
3 okt 2026 Forge FC – Halifax Wanderers FC 3–3 90' 6.3
27 sep 2026 Vancouver FC – Forge FC 1–1 90' 6.7
20 sep 2026 Cavalry FC – Forge FC 1–1 90' 6.5
16 sep 2026 Forge FC – FC Supra Du Quebec 1–0 65' 7.9
13 sep 2026 Forge FC – Atlético Ottawa 3–0 11' 6.7
6 sep 2026 Forge FC – Inter Toronto 1–1 45' 6.3
2 sep 2026 FC Supra Du Quebec – Forge FC 1–1 45' 6.4
29 aug 2026 FC Supra Du Quebec – Forge FC 1–0 77' 6.4
23 aug 2026 Forge FC – Pacific FC 2–0 63' 6.7

Carrière en transfers

3 clubs · 3 transfers
  1. Zonder club Naar: Forge
    Transfer
  2. Ross County Naar: Zonder club
    Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)37
Gemiddelde rating6,90
Rating laatste wedstrijd6,41 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,90 feb 2026 aug 2026 nov 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 6,1 7,0 6,4 8,1 7,7 6,3 6,7 6,5 7,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Canadian Premier League Forge FC 29 (24) 2.278 4 2 6,90
2026 Canadian Championship Forge FC 6 (3) 373 1 0 7,00
2026 CONCACAF Champions Cup Forge FC 2 (2) 171 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Canadian Premier League 2026 · percentiel onder middenvelders (46 spelers)

Vergelijken
50 xA 64 Sleutelpasses 55 Voltooide passes 21 Passnauwkeurigheid 10 Progressieve balvoeringen 49 Succesvolle dribbels 62 Tackles + onderscheppingen 42 Rating 10

8 wedstrijden · 556 min

Ben Paton: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,03
64
Sleutelpasses / 90 min 1,13
55
Voltooide passes / 90 min 25,6
21
Passnauwkeurigheid 78,2%
10
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,46
49
Succesvolle dribbels / 90 min 0,81
62
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,27
42
Rating 6,51
10

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?