OrcaScore
23

Verdediger

Ben Doherty

  • Coleraine FC
  • Northern Ireland
  • 29 jaar
  • 175 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
25
1.842 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,44
Assists
7
Gemiddelde beoordeling
7,08
Leeftijd29
Geboortedatum24 mrt 1997
Lengte175 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€145K
Contract tot31 mei 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 14
Minuten1.182
Rating7,26
Doelpunten / Assists2 / 5
Schoten (op doel)16 (6)
Passes · nauwkeurigheid549 · 69%
Kansen gecreëerd25
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels98 / 174
Succesvolle dribbels20
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage12%
Nauwkeurige lange passes37
Nauwkeurige voorzetten23
Gewonnen luchtduels15
Clearances27
Balveroveringen89
Fouten ondervonden14
Fouten gemaakt12
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 8
Minuten660
Rating6,86
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)11 (1)
Passes · nauwkeurigheid248 · 63%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen20 / 7
Gewonnen duels43 / 73
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,35 / 0,20
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes20
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten447
Balverlies156
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels32
Clearances19
Balveroveringen41
Fouten ondervonden13
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)11,97
Topsnelheid (km/u)30,71

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval47
Techniek51
Tactiek39
Verdediging52
Creativiteit49

Kenmerken

Sterke punten

15

Zwakke punten

6

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 Coleraine FC – Glentoran 1–1 90' 6.7
24 okt 2026 Crusaders FC – Coleraine FC 0–5 46' 7.0
16 okt 2026 Larne FC – Coleraine FC 2–3 90' 7.4
10 okt 2026 Coleraine FC – Cliftonville FC 1–0 90' 8.0
4 okt 2026 Bangor FC – Coleraine FC 2–3 69' 6.6
25 sep 2026 Coleraine FC – Linfield 1–3 73' 6.1
19 sep 2026 Coleraine FC – Limavady United 1–0 86' 7.2
15 sep 2026 Glentoran – Coleraine FC 1–2 90' 7.9
11 sep 2026 Coleraine FC – Ballymena United 3–2 89' 7.3
5 sep 2026 Coleraine FC – Crusaders FC 4–1 73' 7.5
28 aug 2026 Portadown FC – Coleraine FC 0–3 81' 7.6
22 aug 2026 Carrick Rangers – Coleraine FC 0–2 89' 7.9
15 aug 2026 Coleraine FC – Larne FC 0–0 90' 6.8
8 aug 2026 Dungannon Swifts – Coleraine FC 1–3 90' 7.6
30 jul 2026 Coleraine FC – HJK 0–3 – –

Carrière en transfers

5 clubs · 8 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Gratis transfer
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Derry Academy Naar: Derry City
    Transfer
  8. Institute Naar: Derry Academy
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating7,07
Rating laatste wedstrijd6,730 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,07 jan 2026 aug 2026 okt 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 7,0 7,4 8,0 6,6 6,1 7,2 7,9 7,3 7,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 NIFL Premiership Coleraine FC 14 (14) 1.182 2 5 7,26
2026 Premier Division Derry City 11 (8) 660 0 2 6,86

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

NIFL Premiership 2026 · percentiel onder verdedigers (52 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 88 Onderscheppingen 13 Clearances 8 Gewonnen luchtduels 9 Gewonnen duels 38 Passnauwkeurigheid 28 Progressieve balvoeringen 50 Rating 95

6 wedstrijden · 509 min

Ben Doherty: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,35
88
Onderscheppingen / 90 min 1,06
13
Clearances / 90 min 2,65
8
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,06
9
Gewonnen duels 57,4%
38
Passnauwkeurigheid 73,8%
28
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 7,57
95

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?