OrcaScore
27

Middenvelder

Ben Broggio

  • Stevenage
  • England
  • 19 jaar
  • 181 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
603 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,45
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,67
Leeftijd19
Geboortedatum29 jan 2007
Lengte181 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€360K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 4
Minuten397
Rating6,63
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)9 (4)
Passes · nauwkeurigheid95 · 71%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen4 / 6
Gewonnen duels16 / 44
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,54 / 0,20
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage11%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten184
Balverlies63
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels14
Clearances7
Balveroveringen12
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)47,07
Topsnelheid (km/u)32,26
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten206
Rating6,80
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)6 (4)
Passes · nauwkeurigheid72 · 82%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels8 / 31
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten123
Balverlies35
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels8
Clearances2
Balveroveringen8
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval58
Techniek53
Tactiek31
Verdediging33
Creativiteit50

Kenmerken

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Leicester City – Stevenage 2–2 76' 6.8
24 okt 2026 Stevenage – Milton Keynes Dons 0–1 63' 6.6
20 okt 2026 Stevenage – Plymouth Argyle 3–0 64' 6.6
17 okt 2026 Bradford City – Stevenage 2–0 37' 6.5
10 okt 2026 Stevenage – Wigan Athletic 1–0 24' 6.8
6 okt 2026 Stevenage – Leicester City 2–1 45' 6.7
22 sep 2026 Walsall – Stevenage 1–6 71' 7.2
19 sep 2026 Leyton Orient – Stevenage 1–0 64' 6.6
10 sep 2026 Stevenage – Luton Town 2–1 34' 6.7
5 sep 2026 Barnsley – Stevenage 1–5 18' 6.6
1 sep 2026 Peterborough United – Stevenage 0–0 17' 6.5
28 aug 2026 Aston Villa U21 – Crystal Palace U21 0–2 – –
21 aug 2026 Aston Villa U21 – Brighton & Hove Albion U21 2–1 – –
18 aug 2026 Wigan Athletic – Aston Villa U21 3–2 90' 6.5
15 aug 2026 Borussia M'gladbach – Aston Villa 2–1 – –

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers
  1. Verhuur
  2. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)28
Gemiddelde rating6,86
Rating laatste wedstrijd6,831 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,86 nov 2025 mei 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,6 6,6 6,5 6,8 6,7 7,2 6,6 6,7 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Stevenage 9 (4) 397 1 0 6,63
2026 Football League Trophy Stevenage 3 (2) 206 1 1 6,80
2026 Premier League 2, Division 1 Aston Villa U21 – – 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Premier League 2, Division 1 2024 · percentiel onder middenvelders (220 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 50 Voltooide passes 50 Passnauwkeurigheid Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 50 Tackles + onderscheppingen 50 Rating

10 wedstrijden · 484 min

Ben Broggio: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,00
50
Voltooide passes / 90 min 0,0
50
Passnauwkeurigheid –
–
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
50
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,00
50
Rating –
–

Hoe berekenen we dit?