OrcaScore
21

Middenvelder

Azzedine Ounahi

Geblesseerd — Muscle Injury · Terug: 10 jan 2027
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
7
361 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,75
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,14
Leeftijd26
Geboortedatum19 apr 2000
Lengte182 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€16,5M
Contract tot30 jun 2030

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Muscle Injury · Afwezig Sinds 18 okt 2026 · Terug: 10 jan 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten80
Rating8,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid66 · 95%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels10 / 15
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,29 / 0,70
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten107
Balverlies22
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels10
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)8,98
Topsnelheid (km/u)28,01
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 4
Minuten281
Rating7,00
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)8 (2)
Passes · nauwkeurigheid189 · 87%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels31 / 55
Succesvolle dribbels16
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,46 / 0,47
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten279
Balverlies62
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels29
Clearances1
Balveroveringen7
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt3
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)24,01
Topsnelheid (km/u)31,34
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating8,40
Doelpunten / Assists2 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / –
Gedetailleerde statistieken
Kopgoals0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval67
Techniek74
Tactiek47
Verdediging34
Creativiteit72

Kenmerken

Sterke punten

2667

Nationaal elftal

  • Morocco58 caps · 12 goals · debuut jan 2022

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
18 okt 2026 Panathinaikos FC – Asteras Aktor 5–1 19' 6.7
15 okt 2026 Panathinaikos FC – FK Borac Banja Luka 2–1 80' 8.0
11 okt 2026 Olympiacos FC – Panathinaikos FC 1–0 83' 6.6
4 okt 2026 Morocco – Mali 1–1 80' 7.5
29 sep 2026 Lesotho – Morocco 0–2 84' 8.7
25 sep 2026 Morocco – Gabon 2–0 76' 8.0
20 sep 2026 PS Kalamata – Panathinaikos FC 0–1 65' 6.7
16 sep 2026 AE Kifisia – Panathinaikos FC 0–2 31' 8.4
13 sep 2026 Panathinaikos FC – GFS Panetolikos 3–0 61' 8.4
10 sep 2026 Panathinaikos FC – AE Kifisia 3–1 30' 6.4
6 sep 2026 Panathinaikos FC – PAOK 3–1 23' 7.2
9 jul 2026 France – Morocco 2–0 90' 6.6
4 jul 2026 Canada – Morocco 0–3 87' 9.0
30 jun 2026 Netherlands – Morocco 3–4 86' 7.2
25 jun 2026 Morocco – Haiti 4–2 20' 6.7

Carrière en transfers

6 clubs · 9 transfers · totale transfersom 28.1M €
  1. Transfer 14M €
  2. Transfer 6M €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer 8M €
  6. Transfer 70k €
  7. Gratis transfer
  8. AM Football Naar: Strasbourg 2
    Transfer Niet bekendgemaakt
  9. Raja Youth Naar: AM Football
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating7,30
Rating laatste wedstrijd6,718 okt 2026
Gemiste wedstrijden142 blessures geregistreerd
6 7 8 9 10 7,30 dec 2025 jun 2026 okt 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 8,0 6,6 7,5 8,7 8,0 6,7 8,4 8,4 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Stoiximan Super League Panathinaikos FC 6 (4) 281 1 0 7,00
2026 Africa Cup of Nations Qual. Morocco 2 (2) 160 1 0 8,35
2026 UEFA Conference League Panathinaikos FC 1 (1) 80 0 0 8,00
2026 Superbet Greek Cup Panathinaikos FC – – 2 – 8,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Stoiximan Super League 2024 · percentiel onder middenvelders (148 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 86 Voltooide passes 97 Passnauwkeurigheid 81 Progressieve balvoeringen 44 Succesvolle dribbels 94 Tackles + onderscheppingen 65 Rating 98

25 wedstrijden · 1.625 min

Azzedine Ounahi: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,72
86
Voltooide passes / 90 min 51,2
97
Passnauwkeurigheid 85,5%
81
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
44
Succesvolle dribbels / 90 min 2,27
94
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,05
65
Rating 7,30
98

Hoe berekenen we dit?