OrcaScore
11

Middenvelder

Aylon

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
48
2.831 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,22
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,67
Leeftijd34
Geboortedatum7 apr 1992
Lengte180 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€210K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen31 / 21
Minuten1.564
Rating6,63
Doelpunten / Assists2 / 3
Schoten (op doel)24 (7)
Passes · nauwkeurigheid445 · 78%
Kansen gecreëerd23
Tackles / Onderscheppingen30 / 7
Gewonnen duels82 / 197
Succesvolle dribbels10
Gele kaarten / Rode kaarten6 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,77 / 0,99
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage8%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten690
Balverlies172
Bal afgepakt15
Gewonnen luchtduels22
Gewonnen grondduels60
Clearances17
Balveroveringen69
Fouten ondervonden20
Fouten gemaakt37
Buitenspel8
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)107,82
Topsnelheid (km/u)35,46
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten334
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 10
Minuten933
Rating6,79
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)12 (7)
Passes · nauwkeurigheid242 · 79%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels68 / 184
Succesvolle dribbels9
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage17%
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten5
Gewonnen luchtduels12
Clearances7
Balveroveringen35
Fouten ondervonden12
Fouten gemaakt11
Buitenspel1
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval53
Techniek50
Tactiek36
Verdediging37
Creativiteit44

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Grêmio Novorizontino – Operário-PR 2–1 20' 6.3
18 okt 2026 América Mineiro – Operário-PR 1–0 8' 6.2
12 okt 2026 Operário-PR – Goiás 0–2 45' 6.4
8 okt 2026 Operário-PR – Botafogo-SP 1–2 45' 6.2
3 okt 2026 Juventude – Operário-PR 3–0 45' 6.2
26 sep 2026 Operário-PR – Ceará 2–2 48' 6.5
23 sep 2026 Criciúma – Operário-PR 0–2 10' 6.5
16 sep 2026 Náutico – Operário-PR 3–3 16' 6.4
10 sep 2026 Operário-PR – CRB 3–0 – –
6 sep 2026 Londrina – Operário-PR 1–2 13' 6.4
1 sep 2026 Fortaleza – Operário-PR 1–1 16' 6.4
24 aug 2026 Operário-PR – Vila Nova FC 0–0 15' 6.5
20 aug 2026 Cuiabá – Operário-PR 1–0 – –
16 aug 2026 Operário-PR – Avaí 1–2 63' 7.0
8 aug 2026 Operário-PR – São Bernardo 1–3 45' 6.3

Carrière en transfers

11 clubs · 14 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. CSA Naar: Ituano
    Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Gratis transfer
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)46
Gemiddelde rating6,66
Rating laatste wedstrijd6,32 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,66 dec 2025 mei 2026 nov 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 6,2 6,4 6,2 6,2 6,5 6,5 6,4 6,4 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B Operário-PR 31 (21) 1.564 2 3 6,63
2026 Paranaense Operário-PR 12 (10) 933 2 0 6,79
2026 Copa do Brasil Operário-PR 5 (5) 334 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2024 · percentiel onder aanvallers (104 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 76 xG 50 Schoten 66 xA 50 Sleutelpasses 37 Succesvolle dribbels 34 Gewonnen luchtduels 60 Rating 92

36 wedstrijden · 2.684 min

Aylon: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,34
76
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 2,48
66
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,84
37
Succesvolle dribbels / 90 min 0,37
34
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,41
60
Rating 7,04
92

Hoe berekenen we dit?