OrcaScore
10

Middenvelder

Arnór Sigurðsson

  • PS Kalamata
  • Iceland
  • 27 jaar
  • 177 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
446 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,20
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,51
Leeftijd27
Geboortedatum15 mei 1999
Lengte177 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,2M

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 4
Minuten378
Rating6,45
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid92 · 82%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels14 / 36
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,82 / 0,19
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage25%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten137
Balverlies41
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels11
Clearances1
Balveroveringen9
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)42,12
Topsnelheid (km/u)35,46
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten68
Rating6,63
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid22 · 82%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels4 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,09 / 0,08
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten31
Balverlies5
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels2
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)8,42
Topsnelheid (km/u)32,05
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating6,20
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval54
Techniek45
Tactiek35
Verdediging33
Creativiteit51

Nationaal elftal

  • Iceland39 caps · 2 goals · debuut nov 2018

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Asteras Aktor – PS Kalamata – – –
2 nov 2026 PS Kalamata – POT Iraklis 1–1 90' 6.0
25 okt 2026 Olympiacos FC – PS Kalamata 5–0 90' 6.2
18 okt 2026 PS Kalamata – OFI Crete 4–3 27' 7.1
12 okt 2026 PAOK – PS Kalamata 1–3 11' 6.7
6 okt 2026 Estonia – Iceland 0–0 – –
3 okt 2026 Iceland – Bulgaria 3–0 45' 6.6
29 sep 2026 Luxembourg – Iceland 0–3 8' 6.5
26 sep 2026 Iceland – Estonia 1–1 15' 6.8
13 sep 2026 PS Kalamata – NPS Volos 3–1 78' 6.3
6 sep 2026 APS Atromitos Athinon – PS Kalamata 1–1 – –
1 sep 2026 NPS Volos – PS Kalamata 2–2 49' 6.2
29 aug 2026 GFS Panetolikos – PS Kalamata 2–0 82' 6.4
19 aug 2026 PS Kalamata – GFS Panetolikos 4–2 30' 6.2
10 jun 2026 Argentina – Iceland 3–0 8' 6.4

Carrière en transfers

7 clubs · 12 transfers · totale transfersom 4M €
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Gratis transfer
  3. CSKA Naar: Blackburn
    Gratis transfer
  4. Blackburn Naar: CSKA
    Terug van verhuur
  5. CSKA Naar: Blackburn
    Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Venezia Naar: CSKA
    Terug van verhuur
  9. CSKA Naar: Venezia
    Verhuur
  10. Transfer 4M €
  11. Transfer Niet bekendgemaakt
  12. ÍA U19 Naar: ÍA
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)22
Gemiddelde rating6,58
Rating laatste wedstrijd6,02 nov 2026
Gemiste wedstrijden1
5 6 7 8 6,58 jan 2026 aug 2026 nov 2026 6,0

Laatste 10 wedstrijden

6,0 6,2 7,1 6,7 6,6 6,5 6,8 6,3 6,2 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Stoiximan Super League PS Kalamata 6 (4) 378 1 0 6,45
2026 UEFA Nations League Iceland 3 (1) 68 0 0 6,63
2026 Superbet Greek Cup PS Kalamata – – 0 – 6,20

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

EURO, Qualification 2024 · percentiel onder middenvelders (274 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 62 Voltooide passes 13 Passnauwkeurigheid 54 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 71 Tackles + onderscheppingen 7 Rating 26

6 wedstrijden · 447 min

Arnór Sigurðsson: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,21
62
Voltooide passes / 90 min 16,3
13
Passnauwkeurigheid 82,7%
54
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 1,21
71
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,01
7
Rating 6,67
26

Hoe berekenen we dit?