OrcaScore
34

Aanvaller

Armando González

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
331 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 1,09
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,68
Leeftijd23
Geboortedatum20 apr 2003
Lengte179 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€16M
Contract tot30 jun 2031

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 2
Minuten218
Rating6,42
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)12 (2)
Passes · nauwkeurigheid31 · 94%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels8 / 28
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,40 / 0,21
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten57
Balverlies7
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels3
Clearances1
Balveroveringen5
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)24,33
Topsnelheid (km/u)31,87
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating8,35
Doelpunten / Assists3 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Gedetailleerde statistieken
Kopgoals2
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten113
Rating7,20
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)7 (3)
Passes · nauwkeurigheid18 · 83%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels5 / 13
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,15 / 0,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten33
Balverlies8
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)12,83
Topsnelheid (km/u)29,01

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval69
Techniek52
Tactiek51
Verdediging34
Creativiteit45

Kenmerken

Zwakke punten

1514

Nationaal elftal

  • Mexico11 caps · 1 goals · debuut nov 2025

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
4 nov 2026 Stade Rennais – Olympiacos FC – – –
31 okt 2026 AE Kifisia – Olympiacos FC 2–3 – –
25 okt 2026 Olympiacos FC – PS Kalamata 5–0 60' 6.8
22 okt 2026 Olympiacos FC – AC Sparta Praha 1–0 28' 7.4
18 okt 2026 GFS Panetolikos – Olympiacos FC 0–2 10' 6.7
15 okt 2026 Olympique de Marseille – Olympiacos FC 0–1 23' 6.8
11 okt 2026 Olympiacos FC – Panathinaikos FC 1–0 – –
7 okt 2026 Mexico – Chile 0–2 64' 5.9
4 okt 2026 USA – Mexico 3–0 18' 6.3
30 sep 2026 Mexico – Peru 1–1 – –
27 sep 2026 Mexico – Colombia 1–1 74' 5.9
20 sep 2026 APO Levadiakos – Olympiacos FC 0–1 14' 6.4
16 sep 2026 Olympiacos FC – Jagiellonia Białystok 2–1 62' 7.4
12 sep 2026 Olympiacos FC – OFI Crete 0–1 67' 6.3
8 sep 2026 Olympiacos FC – NPS Volos 3–2 71' 9.0

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers · totale transfersom 8.6M €
  1. Transfer 8.6M €
  2. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)48
Gemiddelde rating6,74
Rating laatste wedstrijd6,825 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,74 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 7,4 6,7 6,8 5,9 6,3 5,9 6,4 7,4 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Stoiximan Super League Olympiacos FC 6 (2) 218 0 0 6,42
2026 UEFA Europa League Olympiacos FC 3 (1) 113 1 0 7,20
2026 Superbet Greek Cup Olympiacos FC – – 3 – 8,35

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga MX, Apertura 2024 · percentiel onder aanvallers (54 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 76 xG 50 Schoten 69 xA 50 Sleutelpasses 21 Succesvolle dribbels 6 Gewonnen luchtduels 45 Rating 58

11 wedstrijden · 520 min

Armando González: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,52
76
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 3,46
69
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,69
21
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
6
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,56
45
Rating 6,85
58

Hoe berekenen we dit?