OrcaScore
27

Aanvaller

Armando Broja

  • Burnley
  • Albania
  • 25 jaar
  • 191 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Geblesseerd — Muscle Injury · Terug: 8 nov 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
19
796 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,11
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,59
Leeftijd25
Geboortedatum10 sep 2001
Lengte191 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€2,7M
Contract tot30 jun 2030

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Muscle Injury · Dag tot dag Sinds 24 okt 2026 · Terug: 8 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 2
Minuten208
Rating6,56
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid46 · 70%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels17 / 45
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,23 / 0,11
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten107
Balverlies42
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels11
Clearances6
Balveroveringen8
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt1
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)25,33
Topsnelheid (km/u)34,05
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten80
Rating6,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid15 · 87%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels2 / 13
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten32
Balverlies9
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances1
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 6
Minuten508
Rating6,68
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid189 · 88%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels32 / 75
Succesvolle dribbels16
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten295
Balverlies83
Bal afgepakt17
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels28
Clearances0
Balveroveringen13
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval55
Techniek41
Tactiek24
Verdediging16
Creativiteit46

Kenmerken

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

  • Albania37 caps · 6 goals · debuut sep 2020

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
24 okt 2026 Lincoln City – Burnley 4–1 13' 6.3
16 okt 2026 Burnley – Wolverhampton 1–2 29' 6.4
13 okt 2026 Burnley – Charlton Athletic 2–2 19' 6.2
10 okt 2026 Watford – Burnley 0–4 10' 6.4
19 sep 2026 Burnley – Derby 1–1 – –
12 sep 2026 Swansea City – Burnley 3–1 8' 7.0
8 sep 2026 Wrexham – Burnley 1–1 – –
5 sep 2026 Burnley – Bristol City 1–2 45' 6.5
2 sep 2026 Burnley – Middlesbrough 1–1 13' 6.3
26 aug 2026 Bradford City – Burnley 4–2 80' 6.0
23 aug 2026 West Bromwich Albion – Burnley 3–1 57' 6.9
16 aug 2026 Burnley – West Ham United 2–2 14' 7.0
16 jul 2026 Real Salt Lake – Burnley 4–1 – –
12 jul 2026 Columbus Crew – Burnley 1–1 – –
6 jun 2026 Albania – Luxembourg 0–1 – –

Carrière en transfers

7 clubs · 8 transfers · totale transfersom 23M €
  1. Transfer 23M €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Fulham Naar: Chelsea
    Terug van verhuur
  5. Chelsea Naar: Fulham
    Verhuur
  6. Transfer
  7. Verhuur
  8. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,45
Rating laatste wedstrijd6,324 okt 2026
Gemiste wedstrijden31 blessure geregistreerd
5 6 7 8 6,45 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 6,4 6,2 6,4 7,0 6,5 6,3 6,0 6,9 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 World Cup Qual. UEFA Albania 9 (6) 508 0 1 6,68
2026 Championship Burnley 9 (2) 208 0 0 6,56
2026 EFL Cup Burnley 1 (1) 80 0 0 6,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Premier League 2024 · percentiel onder aanvallers (74 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 4 xG 1 Schoten 3 xA 13 Sleutelpasses 56 Succesvolle dribbels 94 Gewonnen luchtduels 94 Rating 7

10 wedstrijden · 336 min

Armando Broja: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,00
4
xG / 90 min 0,03
1
Schoten / 90 min 1,07
3
xA / 90 min 0,03
13
Sleutelpasses / 90 min 1,07
56
Succesvolle dribbels / 90 min 2,14
94
Gewonnen luchtduels / 90 min 4,82
94
Rating 6,58
7

Hoe berekenen we dit?