OrcaScore
23

Verdediger

Arjan Malić

  • SK Sturm Graz
  • Bosnia & Herzegovina
  • 21 jaar
  • 186 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
898 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,30
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
7,03
Leeftijd21
Geboortedatum28 aug 2005
Lengte186 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,9M

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 6
Minuten493
Rating6,98
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)6 (1)
Passes · nauwkeurigheid246 · 80%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen12 / 11
Gewonnen duels37 / 73
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,61 / 0,45
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes22
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten367
Balverlies69
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels15
Gewonnen grondduels22
Clearances24
Balveroveringen39
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)42,01
Topsnelheid (km/u)35,01
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,80
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid84 · 80%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels29 / 52
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten3
Gewonnen luchtduels8
Clearances6
Balveroveringen24
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel2
Clean sheets1
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten225
Rating6,63
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid96 · 70%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen6 / 1
Gewonnen duels12 / 27
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten131
Balverlies38
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels7
Clearances10
Balveroveringen17
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)15,21
Topsnelheid (km/u)31,84

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval37
Techniek44
Tactiek50
Verdediging67
Creativiteit42

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Wolfsberger AC – SK Sturm Graz 1–1 90' 7.6
25 okt 2026 SK Sturm Graz – SV Ried 2–2 47' 5.7
22 okt 2026 SK Sturm Graz – Olympique de Marseille 1–0 90' 7.3
18 okt 2026 SK Sturm Graz – Grazer AK 1902 6–1 90' 6.6
15 okt 2026 Bournemouth – SK Sturm Graz 3–0 90' 6.0
10 okt 2026 FK Austria Wien – SK Sturm Graz 0–2 90' 8.1
5 okt 2026 Bosnia & Herzegovina – Poland 1–0 – –
2 okt 2026 Bosnia & Herzegovina – Sweden 1–1 – –
28 sep 2026 Romania – Bosnia & Herzegovina 2–4 – –
25 sep 2026 Poland – Bosnia & Herzegovina 0–0 – –
20 sep 2026 Red Bull Salzburg – SK Sturm Graz 3–0 84' 6.3
16 sep 2026 SK Sturm Graz – Stade Rennais 0–0 45' 6.6
13 sep 2026 SK Sturm Graz – LASK 2–1 90' 7.6
5 sep 2026 ASK Voitsberg – SK Sturm Graz 1–4 90' 7.3
30 aug 2026 SK Rapid Wien – SK Sturm Graz 3–1 – –

Carrière en transfers

3 clubs · 3 transfers · totale transfersom 650k €
  1. Ried Naar: Sturm
    Transfer 650k €
  2. Wikinger Naar: Ried
    Transfer
  3. AKA SV Ried U18 Naar: Wikinger
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)31
Gemiddelde rating6,76
Rating laatste wedstrijd7,61 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,76 dec 2025 mei 2026 nov 2026 7,6

Laatste 10 wedstrijden

7,6 5,7 7,3 6,6 6,0 8,1 6,3 6,6 7,6 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Austrian Bundesliga SK Sturm Graz 7 (6) 493 0 1 6,98
2026 UEFA Europa League SK Sturm Graz 3 (2) 225 0 0 6,63
2026 ÖFB Cup SK Sturm Graz 2 (2) 180 0 2 7,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Europa League 2025 · percentiel onder verdedigers (195 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 99 Onderscheppingen 76 Clearances 41 Gewonnen luchtduels 10 Gewonnen duels 1 Passnauwkeurigheid 7 Progressieve balvoeringen 52 Rating 32

5 wedstrijden · 370 min

Arjan Malić: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 4,14
99
Onderscheppingen / 90 min 1,46
76
Clearances / 90 min 3,41
41
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,49
10
Gewonnen duels 40,4%
1
Passnauwkeurigheid 76,5%
7
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,24
52
Rating 6,70
32

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?