OrcaScore
8

Middenvelder

Anto Grgić

  • FC Lugano
  • Switzerland
  • 29 jaar
  • 188 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.197 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,38
Assists
4
Gemiddelde beoordeling
7,36
Leeftijd29
Geboortedatum28 nov 1996
Lengte188 cm
Gewicht78 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,2M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 11
Minuten1.017
Rating7,47
Doelpunten / Assists0 / 4
Schoten (op doel)12 (4)
Passes · nauwkeurigheid761 · 91%
Kansen gecreëerd27
Tackles / Onderscheppingen15 / 14
Gewonnen duels34 / 69
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,49 / 2,64
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd7
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes67
Nauwkeurige voorzetten17
Balcontacten926
Balverlies124
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels27
Clearances19
Balveroveringen45
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt13
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week3
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)118,29
Topsnelheid (km/u)35,65
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,70
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)5 (1)
Passes · nauwkeurigheid90 · 84%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels8 / 13
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists0,91 / 0,02
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten119
Balverlies20
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels5
Clearances7
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)20,36
Topsnelheid (km/u)28,20

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval58
Techniek63
Tactiek53
Verdediging53
Creativiteit63

Kenmerken

Sterke punten

237

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 FC St. Gallen 1879 – FC Lugano – – –
5 nov 2026 FC Lugano – FK Kauno Žalgiris – – –
1 nov 2026 FC Lugano – Basel 2–1 90' 7.4
25 okt 2026 FC Thun – FC Lugano 2–3 90' 7.2
22 okt 2026 Getafe – FC Lugano 2–5 90' 6.3
15 okt 2026 FC Lugano – FK Crvena zvezda 3–2 90' 7.1
10 okt 2026 FC Lugano – FC Luzern 4–0 90' 7.8
2 okt 2026 FC Lugano – Hellas Verona 1–3 – –
20 sep 2026 FC Lausanne-Sport – FC Lugano 0–4 81' 8.5
16 sep 2026 FC Lugano – FC St. Gallen 1879 4–1 90' 6.3
12 sep 2026 FC Lugano – BSC Young Boys 2–2 90' 7.4
6 sep 2026 Basel – FC Lugano 1–3 90' 6.6
3 sep 2026 FC Lugano – Servette FC 1–0 45' 7.4
30 aug 2026 FC Sion – FC Lugano 1–2 90' 7.6
27 aug 2026 Maccabi Tel Aviv – FC Lugano 1–1 90' 7.0

Carrière en transfers

5 clubs · 6 transfers · totale transfersom 2.9M €
  1. Sion Naar: Lugano
    Gratis transfer
  2. Stuttgart Naar: Sion
    Transfer 890k €
  3. Sion Naar: Stuttgart
    Terug van verhuur
  4. Stuttgart Naar: Sion
    Verhuur
  5. Transfer 2M €
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)41
Gemiddelde rating7,38
Rating laatste wedstrijd7,41 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 10 7,38 dec 2025 mei 2026 nov 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 7,2 6,3 7,1 7,8 8,5 6,3 7,4 6,6 7,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Swiss Super League FC Lugano 12 (11) 1.017 0 4 7,47
2026 UEFA Conference League FC Lugano 2 (2) 180 1 0 6,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Swiss Super League 2024 · percentiel onder middenvelders (115 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 77 Voltooide passes 99 Passnauwkeurigheid 97 Progressieve balvoeringen 39 Succesvolle dribbels 8 Tackles + onderscheppingen 40 Rating 83

36 wedstrijden · 2.543 min

Anto Grgić: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,77
77
Voltooide passes / 90 min 53,7
99
Passnauwkeurigheid 88,6%
97
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
39
Succesvolle dribbels / 90 min 0,25
8
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,51
40
Rating 7,13
83

Hoe berekenen we dit?