OrcaScore
22

Aanvaller

Ante Šuto

  • Hibernian
  • Australia
  • 26 jaar
  • 185 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
309 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,29
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,42
Leeftijd26
Geboortedatum19 jun 2000
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€550K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating5,90
Doelpunten / Assists1 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 3
Minuten309
Rating6,42
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)8 (1)
Passes · nauwkeurigheid75 · 67%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen5 / 5
Gewonnen duels20 / 62
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,06 / 0,61
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten154
Balverlies52
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels11
Clearances4
Balveroveringen6
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt12
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,03
Topsnelheid (km/u)33,33

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval56
Techniek44
Tactiek38
Verdediging37
Creativiteit48

Kenmerken

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Heart of Midlothian – Hibernian 1–2 – –
28 okt 2026 St. Mirren – Hibernian 1–1 – –
25 okt 2026 Hibernian – Celtic 1–2 22' 6.5
17 okt 2026 Hibernian – Falkirk 1–2 14' 6.6
10 okt 2026 Dundee Utd – Hibernian 1–0 54' 6.5
19 sep 2026 Hibernian – Aberdeen 1–1 18' 6.0
15 sep 2026 Hibernian – Kilmarnock 0–1 53' 6.8
12 sep 2026 Ross County – Hibernian 0–3 – –
6 sep 2026 St. Johnstone – Hibernian 2–1 45' 5.9
3 sep 2026 Hibernian – Heart of Midlothian 1–3 17' 6.6
30 aug 2026 Dundee FC – Hibernian 1–2 12' 6.2
27 aug 2026 Hibernian – KAA Gent 2–3 14' 6.4
20 aug 2026 KAA Gent – Hibernian 0–0 – –
16 aug 2026 Hibernian – Partick Thistle 1–0 36' 5.9
13 aug 2026 KF Shkëndija – Hibernian 0–0 – –

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers · totale transfersom 500k €
  1. Transfer 500k €
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating6,54
Rating laatste wedstrijd6,525 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,54 dec 2025 mei 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,6 6,5 6,0 6,8 5,9 6,6 6,2 6,4 5,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Scottish Premiership Hibernian 10 (3) 309 0 0 6,42
2026 Scottish League Cup Hibernian – – 1 – 5,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

HNL 2024 · percentiel onder aanvallers (33 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 92 xG 50 Schoten 56 xA 50 Sleutelpasses 92 Succesvolle dribbels 92 Gewonnen luchtduels 86 Rating 59

20 wedstrijden · 528 min

Ante Šuto: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,68
92
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 2,39
56
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,53
92
Succesvolle dribbels / 90 min 1,70
92
Gewonnen luchtduels / 90 min 3,58
86
Rating 6,85
59

Hoe berekenen we dit?