OrcaScore
22

Verdediger

Ante Oreč

  • HNK Rijeka
  • Croatia
  • 25 jaar
  • 181 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
967 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,09
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,66
Leeftijd25
Geboortedatum29 aug 2001
Lengte181 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,9M
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 9
Minuten833
Rating6,66
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid451 · 85%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen27 / 9
Gewonnen duels42 / 93
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,11 / 1,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes19
Nauwkeurige voorzetten8
Balcontacten736
Balverlies156
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels42
Clearances12
Balveroveringen43
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt19
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)83,16
Topsnelheid (km/u)32,88
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten134
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval42
Techniek44
Tactiek52
Verdediging66
Creativiteit50

Kenmerken

Sterke punten

159

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Rijeka – NK Varaždin 1–1 90' 6.9
27 okt 2026 GNK Dinamo Zagreb – Rijeka 2–1 90' 6.8
20 okt 2026 NK Karlovac 1919 – Rijeka 1–4 90' –
16 okt 2026 NK Rudeš – Rijeka 1–2 90' 6.4
11 okt 2026 NK Slaven Belupo – Rijeka 4–1 90' 5.7
26 sep 2026 Rijeka – 1. FC Union Berlin 0–1 – –
20 sep 2026 Rijeka – HNK Hajduk Split 3–0 90' 7.3
16 sep 2026 NK Vrbovec – Rijeka 0–6 44' –
12 sep 2026 NK Lokomotiva Zagreb – Rijeka 1–1 90' 6.8
5 sep 2026 Rijeka – NK Osijek 4–1 90' 6.6
31 aug 2026 HNK Gorica – Rijeka 0–0 90' 6.8
27 aug 2026 Rijeka – FC Midtjylland 1–4 90' 6.9
23 aug 2026 Rijeka – NK Istra 1961 3–2 90' 6.7
20 aug 2026 FC Midtjylland – Rijeka 2–0 90' 6.9
16 aug 2026 NK Varaždin – Rijeka 2–0 23' 6.6

Carrière en transfers

7 clubs · 7 transfers · totale transfersom 200k €
  1. Velež Naar: Rijeka
    Transfer 200k €
  2. Gratis transfer
  3. Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Gratis transfer
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,87
Rating laatste wedstrijd6,91 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,87 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,8 6,4 5,7 7,3 6,8 6,6 6,8 6,9 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 HNL Rijeka 10 (9) 833 0 1 6,66
2026 Hrvatski nogometni kup Rijeka 2 (1) 134 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Conference League 2025 · percentiel onder verdedigers (167 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 94 Onderscheppingen 21 Clearances 24 Gewonnen luchtduels 25 Gewonnen duels 60 Passnauwkeurigheid 5 Progressieve balvoeringen 91 Rating 66

10 wedstrijden · 842 min

Ante Oreč: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,99
94
Onderscheppingen / 90 min 0,64
21
Clearances / 90 min 2,46
24
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,64
25
Gewonnen duels 58,8%
60
Passnauwkeurigheid 70,2%
5
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,07
91
Rating 6,99
66

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?