OrcaScore
1

Doelman

Angus Gunn

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
22
1.980 min
Reddingen
62
Tegendoelpunten
39
Gemiddelde beoordeling
7,03
Leeftijd30
Geboortedatum22 jan 1996
Lengte196 cm
Gewicht77 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,1M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen15 / 15
Minuten1.350
Rating7,05
Reddingen / Tegendoelpunten47 / 30
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid432 · 72%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels3 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes54
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten570
Balverlies124
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels0
Clearances14
Balveroveringen133
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien35
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten360
Rating6,68
Reddingen / Tegendoelpunten7 / 5
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid120 · 68%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 1
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes34
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten152
Balverlies39
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels0
Clearances7
Balveroveringen28
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien4
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating7,43
Reddingen / Tegendoelpunten8 / 4
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid100 · 70%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels1 / 2
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes25
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten134
Balverlies30
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances1
Balveroveringen26
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien7

Eigenschappen

Positie: G

lijn: G gemiddelde
Aanval0
Techniek0
Tactiek57
Verdediging0
Creativiteit0

Nationaal elftal

  • Scotland29 caps · 0 goals · debuut mrt 2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 San Jose Earthquakes – Real Salt Lake 2–1 – –
29 okt 2026 San Jose Earthquakes – Colorado Rapids 2–2 90' 5.9
25 okt 2026 FC Dallas – San Jose Earthquakes 3–0 90' 7.1
18 okt 2026 San Jose Earthquakes – Nashville SC 1–1 90' 7.2
15 okt 2026 Real Salt Lake – San Jose Earthquakes 1–1 90' 8.0
6 okt 2026 Scotland – Slovenia 1–2 90' 5.8
3 okt 2026 North Macedonia – Scotland 0–2 90' 6.7
29 sep 2026 Scotland – Switzerland 0–3 90' 6.5
26 sep 2026 Slovenia – Scotland 0–0 90' 7.7
20 sep 2026 San Jose Earthquakes – Los Angeles FC 2–2 90' 6.1
13 sep 2026 San Jose Earthquakes – Houston Dynamo 1–0 90' 9.4
10 sep 2026 San Diego FC – San Jose Earthquakes 2–3 90' 6.9
6 sep 2026 Austin FC – San Jose Earthquakes 1–1 90' 6.8
30 aug 2026 Houston Dynamo – San Jose Earthquakes 0–0 90' 6.7
23 aug 2026 San Jose Earthquakes – Minnesota United 1–5 90' 5.0

Carrière en transfers

7 clubs · 9 transfers · totale transfersom 17.2M €
  1. Gratis transfer
  2. Norwich Naar: Forest
    Gratis transfer
  3. Transfer 5.9M €
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer 11.3M €
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 5 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)25
Gemiddelde rating7,04
Rating laatste wedstrijd5,929 okt 2026
Gemiste wedstrijden41 blessure geregistreerd
4 5 6 7 8 9 10 7,04 feb 2026 aug 2026 okt 2026 5,9

Laatste 10 wedstrijden

5,9 7,1 7,2 8,0 5,8 6,7 6,5 7,7 6,1 9,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS San Jose Earthquakes 15 (15) 1.350 0 0 7,05
2026 UEFA Nations League Scotland 4 (4) 360 0 0 6,68
2026 FIFA World Cup Scotland 3 (3) 270 0 0 7,43

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder keepers (31 spelers)

Vergelijken
50 Reddingen 29 Reddingspercentage 37 Voorkomen doelpunten 47 Clean sheet-percentage 74 Passnauwkeurigheid 24 Nauwkeurige lange passes 18 Rating 50

7 wedstrijden · 630 min

Angus Gunn: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Reddingen / 90 min 2,71
29
Reddingspercentage 63,3%
37
Voorkomen doelpunten / 90 min -0,05
47
Clean sheet-percentage 28,6%
74
Passnauwkeurigheid 69,3%
24
Nauwkeurige lange passes / 90 min 3,57
18
Rating 7,03
50

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?