OrcaScore
4

Middenvelder

Andy Rinomhota

  • Reading
  • Zimbabwe
  • 29 jaar
  • 175 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.187 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,71
Leeftijd29
Geboortedatum21 apr 1997
Lengte175 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€410K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 12
Minuten979
Rating6,73
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (0)
Passes · nauwkeurigheid318 · 75%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen23 / 12
Gewonnen duels62 / 106
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,11 / 0,38
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten472
Balverlies121
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels51
Clearances13
Balveroveringen38
Fouten ondervonden21
Fouten gemaakt18
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)105,36
Topsnelheid (km/u)33,06
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten89
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid25 · 84%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels8 / 13
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten37
Balverlies7
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels4
Clearances2
Balveroveringen2
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten119
Rating6,55
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid63 · 81%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen4 / 0
Gewonnen duels9 / 12
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten84
Balverlies15
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels8
Clearances0
Balveroveringen4
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval42
Techniek44
Tactiek39
Verdediging53
Creativiteit43

Kenmerken

Sterke punten

159

Zwakke punten

13

Nationaal elftal

  • Zimbabwe15 caps · 0 goals · debuut nov 2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Plymouth Argyle – Reading 0–0 90' 6.7
24 okt 2026 Reading – Barnsley 2–1 90' 6.6
21 okt 2026 Reading – Leyton Orient 1–0 90' 7.2
17 okt 2026 Wigan Athletic – Reading 1–0 77' 6.7
10 okt 2026 Milton Keynes Dons – Reading 1–5 89' 6.3
3 okt 2026 Reading – Bradford City 1–1 59' 6.7
28 sep 2026 Zimbabwe – DR Congo 1–2 45' 6.4
24 sep 2026 Sierra Leone – Zimbabwe 2–3 74' 6.7
19 sep 2026 Reading – Notts County 2–0 90' 7.0
12 sep 2026 Cambridge United – Reading 2–1 78' 6.3
5 sep 2026 Reading – Blackpool 3–1 85' 6.9
2 sep 2026 Reading – Mansfield Town 5–0 77' 7.1
25 aug 2026 Stevenage – Reading 0–3 – –
22 aug 2026 AFC Wimbledon – Reading 0–0 65' 6.9
15 aug 2026 Reading – Luton Town 3–4 89' 6.4

Carrière en transfers

4 clubs · 6 transfers
  1. Zonder club Naar: Reading
    Transfer
  2. Cardiff Naar: Zonder club
    Transfer
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Gratis transfer
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)18
Gemiddelde rating6,71
Rating laatste wedstrijd6,731 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 6,71 nov 2025 sep 2026 okt 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 6,6 7,2 6,7 6,3 6,7 6,4 6,7 7,0 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Reading 12 (12) 979 0 0 6,73
2026 Africa Cup of Nations Qual. Zimbabwe 2 (2) 119 0 0 6,55
2026 EFL Cup Reading 1 (1) 89 0 0 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder middenvelders (108 spelers)

Vergelijken
50 xA 14 Sleutelpasses 73 Voltooide passes 55 Passnauwkeurigheid 57 Progressieve balvoeringen 41 Succesvolle dribbels 58 Tackles + onderscheppingen 86 Rating 43

6 wedstrijden · 454 min

Andy Rinomhota: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,04
14
Sleutelpasses / 90 min 1,59
73
Voltooide passes / 90 min 25,6
55
Passnauwkeurigheid 78,7%
57
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,79
41
Succesvolle dribbels / 90 min 0,59
58
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,37
86
Rating 6,82
43

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?