OrcaScore
22

Aanvaller

Andrew Shinnie

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
586 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,31
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,37
Leeftijd37
Geboortedatum17 jul 1989
Lengte180 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€46K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating–
Doelpunten / Assists1 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 8
Minuten586
Rating6,37
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid140 · 76%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels45 / 153
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage33%
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels17
Clearances9
Balveroveringen25
Fouten ondervonden18
Fouten gemaakt7
Buitenspel3
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating6,10
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Kenmerken

Zwakke punten

1615

Nationaal elftal

  • Scotland1 caps · 0 goals · debuut nov 2012

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Stenhousemuir – Berwick Rangers 4–1 – –
30 okt 2026 Stenhousemuir – Livingston 0–3 56' 6.6
27 okt 2026 Stenhousemuir – Dunfermline Athletic 0–1 – –
24 okt 2026 Partick Thistle – Stenhousemuir 3–0 60' 6.3
17 okt 2026 Stenhousemuir – Raith Rovers 1–1 87' 5.9
10 okt 2026 Inverness Caledonian Thistle – Stenhousemuir 2–0 74' 6.2
25 sep 2026 Ayr United – Stenhousemuir 0–1 67' 6.2
19 sep 2026 Stenhousemuir – Arbroath 1–0 70' 6.3
15 sep 2026 Stenhousemuir – Partick Thistle 1–0 73' 5.9
11 sep 2026 Stenhousemuir – Heart of Midlothian 0–3 – –
4 sep 2026 Livingston – Stenhousemuir 0–1 82' 7.3
29 aug 2026 Stenhousemuir – Inverness Caledonian Thistle 3–1 – –
16 aug 2026 Stenhousemuir – Motherwell 1–0 76' 6.1
8 aug 2026 Stenhousemuir – Greenock Morton 2–0 17' 6.6
17 mei 2026 Livingston – Kilmarnock 1–4 – –

Carrière en transfers

12 clubs · 21 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Luton Naar: Charlton
    Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Charlton Naar: Luton
    Terug van verhuur
  5. Luton Naar: Charlton
    Verhuur
  6. Gratis transfer
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Gratis transfer
  14. Gratis transfer
  15. Terug van verhuur
  16. Verhuur
  17. Dundee Naar: Rangers
    Terug van verhuur
  18. Rangers Naar: Dundee
    Verhuur
  19. Dundee Naar: Rangers
    Terug van verhuur
  20. Rangers Naar: Dundee
    Verhuur
  21. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 24 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)12
Gemiddelde rating6,39
Rating laatste wedstrijd5,917 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,39 nov 2025 sep 2026 okt 2026 5,9

Laatste 10 wedstrijden

5,9 6,2 6,2 6,3 5,9 7,3 6,1 6,6 6,6 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Scottish Championship Stenhousemuir 9 (8) 586 1 0 6,37
2026 Scottish Challenge Cup Stenhousemuir – – 1 – –
2026 Scottish League Cup Stenhousemuir – – 0 – 6,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Scottish Championship 2026 · percentiel onder aanvallers (16 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 72 xG 3 Schoten 3 xA 28 Sleutelpasses 47 Succesvolle dribbels 9 Gewonnen luchtduels 78 Rating 22

4 wedstrijden · 292 min

Andrew Shinnie: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,31
72
xG / 90 min 0,06
3
Schoten / 90 min 0,62
3
xA / 90 min 0,00
28
Sleutelpasses / 90 min 0,31
47
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
9
Gewonnen luchtduels / 90 min 4,01
78
Rating 6,43
22

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?