OrcaScore
14

Verdediger

Andrejs Cigaņiks

  • FC Luzern
  • Latvia
  • 29 jaar
  • 174 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
22
1.817 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,20
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,96
Leeftijd29
Geboortedatum12 apr 1997
Lengte174 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€325K
Contract tot30 jun 2027

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Schorsing yellow_card_accumulation_suspension · Ontbreekt Beëindigd: 24 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 9
Minuten828
Rating7,08
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)11 (3)
Passes · nauwkeurigheid385 · 75%
Kansen gecreëerd19
Tackles / Onderscheppingen17 / 9
Gewonnen duels41 / 69
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,46 / 1,44
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage27%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes35
Nauwkeurige voorzetten11
Balcontacten633
Balverlies166
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels28
Clearances38
Balveroveringen40
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt10
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)99,13
Topsnelheid (km/u)34,94
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten360
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (0)
Passes · nauwkeurigheid181 · 83%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen6 / 2
Gewonnen duels14 / 28
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,26 / 0,54
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten262
Balverlies51
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels12
Clearances8
Balveroveringen21
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt5
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)40,57
Topsnelheid (km/u)31,90
Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 7
Minuten629
Rating6,84
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid266 · 83%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen15 / 6
Gewonnen duels27 / 52
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes22
Nauwkeurige voorzetten7
Balcontacten434
Balverlies97
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels22
Clearances27
Balveroveringen28
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval47
Techniek55
Tactiek42
Verdediging55
Creativiteit57

Nationaal elftal

  • Latvia76 caps · 4 goals · debuut okt 2018

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 FC Luzern – BSC Young Boys – – –
31 okt 2026 FC Luzern – FC Sion 1–1 78' 7.0
24 okt 2026 FC Zürich – FC Luzern 2–1 90' 6.5
5 okt 2026 Cyprus – Latvia 2–1 90' 6.7
2 okt 2026 Latvia – Montenegro 1–2 90' 6.7
28 sep 2026 Latvia – Cyprus 0–0 90' 7.4
25 sep 2026 Armenia – Latvia 2–0 90' 6.6
19 sep 2026 FC Luzern – Grasshopper Club Zürich 5–1 90' 7.4
13 sep 2026 FC Luzern – Basel 2–4 90' 6.3
5 sep 2026 BSC Young Boys – FC Luzern 3–3 90' 8.6
2 sep 2026 FC Luzern – FC Vaduz 2–1 90' 7.4
29 aug 2026 Servette FC – FC Luzern 1–1 90' 7.9
22 aug 2026 FC Luzern – FC Lausanne-Sport 1–0 90' 7.5
9 aug 2026 FC St. Gallen 1879 – FC Luzern 2–2 90' 6.8
2 aug 2026 FC Sion – FC Luzern 3–0 14' 6.2

Carrière en transfers

10 clubs · 10 transfers · totale transfersom 230k €
  1. Widzew Naar: Luzern
    Transfer 230k €
  2. Gratis transfer
  3. Zoria Naar: DAC 1904
    Gratis transfer
  4. RFS Naar: Zoria
    Gratis transfer
  5. Cambuur Naar: RFS
    Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Transfer
  10. Skonto Academy Naar: Skonto II
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)33
Gemiddelde rating6,92
Rating laatste wedstrijd7,031 okt 2026
Gemiste wedstrijden02 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,92 nov 2025 mei 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 6,5 6,7 6,7 7,4 6,6 7,4 6,3 8,6 7,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Swiss Super League FC Luzern 11 (9) 828 3 0 7,08
2026 World Cup Qual. UEFA Latvia 7 (7) 629 0 1 6,84
2026 UEFA Nations League Latvia 4 (4) 360 0 0 6,85

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Nations League 2026 · percentiel onder middenvelders (40 spelers)

Vergelijken
50 xA 39 Sleutelpasses 60 Voltooide passes 44 Passnauwkeurigheid 40 Progressieve balvoeringen 28 Succesvolle dribbels 79 Tackles + onderscheppingen 44 Rating 44

3 wedstrijden · 270 min

Andrejs Cigaņiks: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,06
39
Sleutelpasses / 90 min 1,33
60
Voltooide passes / 90 min 38,3
44
Passnauwkeurigheid 83,3%
40
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,67
28
Succesvolle dribbels / 90 min 1,33
79
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,33
44
Rating 6,97
44

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?