OrcaScore
30

Verdediger

Andrea Gemignani

  • AZ Picerno
  • Italy
  • 30 jaar
  • 176 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
1.138 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,16
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,69
Leeftijd30
Geboortedatum13 feb 1996
Lengte176 cm
Gewicht72 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€185K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 11
Minuten945
Rating6,73
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)4 (3)
Passes · nauwkeurigheid347 · 78%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen22 / 8
Gewonnen duels54 / 101
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,40 / 0,37
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage25%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes22
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten660
Balverlies175
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels10
Gewonnen grondduels44
Clearances34
Balveroveringen48
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt13
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)63,37
Topsnelheid (km/u)34,99
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten193
Rating6,45
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid113 · 82%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels13 / 32
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels3
Clearances3
Balveroveringen19
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval38
Techniek49
Tactiek40
Verdediging50
Creativiteit43

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Cavese – AZ Picerno 1–2 90' 7.3
26 okt 2026 AZ Picerno – US Salernitana 1919 3–0 90' 8.0
18 okt 2026 Barletta – AZ Picerno 1–0 90' 7.3
12 okt 2026 AZ Picerno – Cosenza 1–2 90' 6.3
4 okt 2026 Potenza Calcio – AZ Picerno 4–2 90' 6.1
26 sep 2026 AZ Picerno – Audace Cerignola 2–1 90' 6.9
19 sep 2026 Team Altamura – AZ Picerno 2–1 90' 5.9
15 sep 2026 AZ Picerno – Catania 2–4 – –
12 sep 2026 Sorrento – AZ Picerno 1–0 45' 6.6
7 sep 2026 AZ Picerno – Inter U23 4–1 90' 6.3
1 sep 2026 Bari – AZ Picerno 5–4 96' 6.3
28 aug 2026 Scafatese – AZ Picerno 0–2 90' 7.1
23 aug 2026 AZ Picerno – Savoia 3–2 90' 6.2
14 aug 2026 AZ Picerno – Barletta 2–1 90' 6.6
26 apr 2026 AZ Picerno – Sorrento 0–0 90' 6.9

Carrière en transfers

12 clubs · 16 transfers · totale transfersom 150k €
  1. Zonder club Naar: Picerno
    Transfer
  2. Lucchese Naar: Zonder club
    Transfer
  3. Gratis transfer
  4. Zonder club Naar: Arzignano
    Transfer
  5. Seregno Naar: Zonder club
    Transfer
  6. Gratis transfer
  7. Zonder club Naar: Livorno
    Transfer
  8. Sambenedettese Naar: Zonder club
    Transfer
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Transfer 50k €
  12. Gavorrano Naar: SPAL
    Terug van verhuur
  13. SPAL Naar: Gavorrano
    Verhuur
  14. Empoli Naar: SPAL
    Transfer 100k €
  15. Terug van verhuur
  16. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,66
Rating laatste wedstrijd7,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,66 nov 2025 apr 2026 okt 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 8,0 7,3 6,3 6,1 6,9 5,9 6,6 6,3 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone C AZ Picerno 11 (11) 945 1 1 6,73
2026 Coppa Italia Serie C AZ Picerno 2 (2) 193 0 0 6,45

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie C, Girone C 2026 · percentiel onder verdedigers (79 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 92 Onderscheppingen 48 Clearances 27 Gewonnen luchtduels 11 Gewonnen duels 48 Passnauwkeurigheid 6 Progressieve balvoeringen 79 Rating 37

7 wedstrijden · 590 min

Andrea Gemignani: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,61
92
Onderscheppingen / 90 min 1,53
48
Clearances / 90 min 3,36
27
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,76
11
Gewonnen duels 55,9%
48
Passnauwkeurigheid 74,4%
6
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,15
79
Rating 6,59
37

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?